SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zwichnięty bark

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 495559

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 166
nie chcialbym sobie zepsuc reki kosztem wczesniejszej wollnosci..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 147 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 441
mamed... Twój rezonans jest nieczytelny, uciąłeś dużą część kartki, więc przykro mi, nie powiem Ci nic na ten temat ;/
po 2 operacji moja ręka jest sprawna, mogę robić niemalże wszystko :) pływać, grać w siatkówkę, koszykówkę, stać na rękach, robić gwiazdy itd. Jest dobrze, jestem 2 lata po 2 operacji i myślę, że moja przygoda z barkiem dobiegła końca :) już o tym nie myślę podczas codziennych czynności :)
Operujcie się o ile możecie! To naprawdę pomaga! :)
Pozdrawiam :) :**
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 166
a delikatne plywnie zabka po 6 tyg. wchodzi w gre?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 152 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 502
wchodzi ja bym nie czekał nawet 6 tygodni a po 4 ruszył ale to moje zdanie:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 166
a na czym to stwierdzenie opierasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 152 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 502
z barkiem wypadajacym zmagałem sie 3 lata w tym czasie wypadł mi pare razy:P konsultowałem sie z dziesiatkami lekarzy i przy zwichnieciu praktycznie wszyscy dawali mnie w orteze na 4 tygodnie dłuzszy okres nic tu nie da przy wypadajacym barku chocbys nosił 20 tygodni to efekt bedzie ten sam co po 4 tygodniach to nie złamanie a prawdopodbienstwo jest duze ze 2 raz tez wypadnie dlatego trzeba na niego uwarzac cwiczyc wzmacniac niech cwiczenia pokaze ci fizjoterapeuta no i miec nadzieje ze sie nie powtorzy jezeli wypadnie 2 raz nie ma co zwlekac udac sie do ortopedy i czekac w kolejce na artroskopie :p chyba ze ma sie pienaidze to prywatnie poczekasz tydzien i jazda , a tak pozatym poczytalem pare ksiazek o barku i te forum bo wypowiadaja sie tu sami praktykanci 6 tyg w gipsie bylem jedynie po operacji na otwartym barku kiedy dostalem w prezencie śrubke :P a tak zawsze 4 tyg , kiedys lekarz powiedzial ze min.okres to 3 tygodnie ale zebym 4 wytrzymal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 166
ja na wczasy mam jechac 3.5 tyg po doznaniu urazu. rezygnuje z tego bo nie chce tam byc jak roslinka - nawet nie poplywac albo uwwazac zeby mnie nikt nie tracil. wszystko poszlo sie pasc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 166
czy w 3 dni po urazie moge odczuwac ból? wczoraj bylo ok a teraz mnie napiernicza... nie jest to mocny bol ale nieustanny i dokuczliwy... dodam ze bandaze mam poluzowane od spania,aczkolwiek reka jest przy ciele z rotacja wewnetrzna...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 152 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 502
no najlpeije by bylo zebys juz w tej ortezie chodził wtedy bedzie ustabilizowana łapa i nie powinienes odczuwac bulu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 166
orteza bedzie za 3 dni.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opinie na temat stuiow tatoo !

Następny temat

Moja pikawa

WHEY premium