SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zwichnięty bark

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 495770

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14
Witam,

W poniedziałek mialem wypadek na poligonie w czasie gry paintball.uderzylem barkiem o twarda ziemie poniewaz poslizlem sie na lisciach.spadlem z okolo 0,5 m na lewa strone.na pogotowiu po zdj rentgenowskim powiedzieli ze mam wybity bark.zapakowali mnie na 4 tygodnie do gipsu(mowile ze standart to 3 tygodnie a poniewaz ja chce isc na awf to lekarka dala mi na dluzej)chcialbym zapytac ile tak szacunkowo moge dostac odszkodowania i jakie zalecacie cwiczenia by pozniej zmocnic reke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 150
Poswiec te dwie godziny i przeczytaj caly watek to wszystkiego sie dowiesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 313
jak tam kasiu po wizycie mi zostaly jeszcze 3 tygodnie w ortezie (jestem po atroskopi)
a rehabilitacja to formalnosc bedzie :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 313
jak chcesz isc na awf to sie modl zeby ci juz nie wypadal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120
mam pytanko jak dluggo trwa leczenie po operacji barku lewego metoda bristowa w czwartek minie 7-ma doba dobry szpital to urazówka w piekarach operował mnie dr Szyluk


Zmieniony przez - cubasik30 w dniu 2008-11-04 15:29:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 71
I wszystko jasne tylko nie wiem czy mam płakać czy się cieszyć codziennie przez 3-4 miesiące po 40 min mam robić ćwiczenia na siłowni ( przecież ja bd wyglądała jak KOKS ;/ albo jak pudzian a nie jak dziewczyna zaznaczam mam 165 cm wzrostu i 52 kg )... ściąganie ciężarków (fachowa nazwa: Atlas ) do siebie unikać ruchu w tył, powiedział że taka moja anatomia i , że nie bd mi tego operował, (a operacja miała polegać na rozcięciu obojczyka) ponieważ cytuję ,,takich rzeczy się nie operuję bo to jest zwykły d****izm`` :) powiedział że mam nie rezygnować i się nie poddawać, ale jak sobie zlekceważę to może dojść do nawykowego zwichnięcia stawu obojczykowo-mostkowego i zakończy się na usunięciu wiązadeł i uzupełnienie ich z innej części ciała. Wziął odemnie 100zł. co wy na to ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13
Witam! Wczoraj już drugi raz wypadł mi bark. Przy jego nastwianiu jeden lekarz nie mógł sobie dac rady, więc wezwał drugiego i we dwóch jakos podołali temu zadaniu. Po nastawieniu do mojej matki lekarz powiedział ze miał problem z nastawieniem, bo jestem krótki? Co to wogole znaczy? A i jeszcze takie jaja. Zrobiłem 2-gie zdjęcie rtg zaniosłem do jednego lekarza i powiedział ze gips 6 tyg. Poszedłem do drugiego w tym samym szpitalu i mówi,ze gips nie jest potrzebny, tylko jakas chusta i tyle. Chcę zdecydowac się na artroskopie, jednak nie wiem, gdzie ją najlepiej wykonac. Jestem z województwa lubelskiego i tam chciałbym zrobic ten zabieg, nawet prywatnie. Robił ktoś taki zabieg w tych stronach? Proszę o odpowiedzi pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120
Witaj Mariano12 moim zdaniem niech ci zrobia tomografie komputerowa a potem tna bo zdj rtg nie pokaze faktycznego problemu z twym barkiem wiem ze swej autobsi po tk dopiero wyszedl problem i jestem juz 9-dni po operacji na otwartym i jest juz dobrze pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13
A czy wie ktoś czy jakaś prywatna klinika robi takie operacje na terenie województwa lubelskiego/podkarpackiego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 152 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 502
cubasik ja operacje metoda bristova mialem w maju do koca czerwca chodziłem w gipsie , lipiec sierpien mialem rehabilitacje , od wrzesnia cwicze na siłowni i zakres ruchu jeszcze troche ograniczony i reka o wiele wiele słabsza
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opinie na temat stuiow tatoo !

Następny temat

Moja pikawa

WHEY premium