SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WODYN / BLOG 2 - do przodu po trupach konwencji

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 110613

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
WODYN jak się podciągaleś na jedenej ręce? Nachwytem(neutralnie) czy podchwytem? Mi kiedyś udawało się z lekkim "wybiciem" podciągnąć raz.Dawno już nie próbowałem ale ostatnio jak zacząłem się podciągać z większymi ciężarami u pasa to udają mi się bezproblemu podciągania z klasnięcie(fajne ćwiczonko ) Zastanawiam z jakim obciążeniem(obecnie jestem w stanie zrobić 4x30kg w ostatniej serii) musiałbym drążek robić,żeby "swobodnie" móc się podciągnąć na jednej ręce ze zwisu.

PS: Widzę, że MOC jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
PODCIAGANIE NA DRAZKU Z CIEZARAMI ROBILEM CAŁYMI LATAMI I NIE BYŁO MOWY O PODCIAGNIECIU NA JEDNEJ RECE

podciagalem sie podchwytem



kiedy zaczalem wioslo jednoracz pojawila sie sila na podc jednoracz

najwiecej podciagnalem sie 2 razy wazac wowczas ok 78kg, bedac co dziwne po zawodach trojboju silowego i bedac chorym, kiedy sie odzywałem moj głos brzmiał tak ze publika wybauszała oczy ze w ogole startuje , ale zdiwili sie jeszcze bardziej jak se po MC podszedlem do drazka i zrobilem 2 powt na kazda reke, pozniej cos na bary zeby zrownowazyc "braki trojboisty"


AHA

jesli interesuje Cie dziennik Daniela Grabowskiego AKA Żubr'a

http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=1506 

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
200kg w WL - czy będzie w najbliższym czasie filmik?

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1474 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40987
widze podstawowych sprzetow nie znasz-jak to nie znam?znam,tylko,że dla ciebie są nimi gąbki a dla mnie rękawice.Fakt,że strasznie śmierdzą po jakimś czasie i łapy się latem pocą,a jak się je wypierze to już w ogóle.Spróbuję w najbliższym czasie takim gąbek i zobaczę czy rzeczywiście są lepsze od rękawiczek.

http://www.domore.pl/beta/view/strony/okazje/121820
Jeśli ktoś pomoże będę ogromnie wdzięczny!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Aha czyli tylko wiosłowanie jednorącz. Będę musiał spróbować. Ja robiłem trochę negatywów jedną ręką i od tego siła jednorącz skoczyła ale brakowało mi ćw koncentrycznego, w którym mógłbym dobrać odpowiednie obciążenie.

Dzięki za linka do dziennika Żubra

Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2253 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46232
Witaj Wodyn!
Piszę do Ciebie, bo wiem że jesteś specjalistą od kontuzji pleców i nóg.
A mi niestety dzisiaj właśnie przydarzyła się kontuzja.
Podczas wiosłowania, coś mi strzykło w plecach dokończyłem serie, ale po tym cały czas bolą mnie plecy w dolnym odcinku
Podobne zdarzenie miałem rok temu, podczas wykonywania MC, ból minął po jakimś czasie, ale jak widać dzisiaj powrócił, dlatego zwracam się po pomoc do Ciebie.
Prowadze dziennik na body-factory i jeżeli chciałbyś mi pomóc to prosił bym Cię żebyś tam napisał do mnie. http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=94&page=16

Nie rezygnuj z marzen w obawie przed przegrana, to samo powtarzam sobie codzien rano. - Molesta
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=94&page=21 - moj dziennik
Co mozna robic cala wiecznosc i sie nie znudzic? Osiagac doskonalosc!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
z tegoco mi sie wydaje

- nie wiosłuj w głebokichopadach, optymalny kąt pochylenia to jakies 45 stopni, pochylenie rownolege zas - nie wydaje mi sie by to było naturalne


co do samej rehabilitacji - mysle ze sie uda ale nie uda sie jesli bedziesz wykonywał mocne pochylanie w wiosle, no chyba ze jednoracz bo druga reka sie opiera o noge lub ławe

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
WYPISKA Z PIĄTKU


1: półprzysiady na smith maszynie[6ta zatyczka]

60kg * 8 powt
100*8
140*8
180*8
220*8
260*8 - tu zaczeło sie robic ciezko
300*8 - wielkim wysiłkiem ale jednak



2. wspiecia na palce BEZ PRZERW - tylo na zmiane ciezaru
140*5
180*5
220*5
260*5
300*5
340*10-20 cos pomiedzy naliczyłem




3. martwy ciag sumo spod kolan . maszyna smitha

100*5
140*8
180*8
220*8 - tu bez paskow i zaswitał mi pomysł przeskoku na 26 ale w paskach
260*1 ech.. złapał mnie skurcz w prawym najszerszym i słabiej dolnym prawym piersiowym wiec na tym zakonczyłem

ale zazwyczaj nigdy nie biore w sumo wiecej jak 220 wiec postep niezły , jednak musze dogonic pół-siady




na koniec zwyczajwo po jednej długiej serii na lydki i uginania nog sizedzac

trening udany

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
WYPISKA Z PONIEDZIAŁKI


na wstepie... mialem zaburzony sen przez 3 dni, jednego dnia poszedlem spac o 6tej rano bo mialem zajecie w szpitalu [kolega mial wypadek, i ktoś mi zaraz powie ze picie jest dla ludzi?]

dzis obudziłem sie po 14 godzinach snu

to jednak za duzo snu zeby miec wysoki poziom energii

************************


1. SUPERSERIA
wyciskanie od czoła stojac po 3 owt
miedzy seriami podciaganie z klasnieciem po 3 powt

przerwy miedzy seriami minimalne

60*5
70*3
80*3
90*3
100*3
110*3
120*3
130*3
140*3- tu juz zaczelo wychodzic ogolne zmeczenie ktorego bylem swiadom juz przed treningiem [patrz wstep]
150*3
160*3 - bardzo ciezko i z jakims tam "oszukaniem"





2. SUPERSERIA
Wyciskanie lezac
pomiedzy seriami high pull

60*5
100*5


TU USWIADOMILEM SOBIE ZE NIE MAM ZUPELNIE MOCY NA ZAPLANOWANE WYCISKANIE GLOWA W DOL


ZROBILEM WIEC COS O CZYM JUZ DWNIEJ MYSLALEM - KROTKIE RUCHY

koncowki sa aktualnie moim słabym punktem w wyciskaniach na ławie
ponadto znacznie latwiej sie zregenerowac po dociskaniach w porownaniu z pelnym wyciskaniem


3: SUPERSERIA
koncowka wyciskania lezac
szrugs ze sztanga

przerwy w zasadzie tylkona zmiane ciezaru


120*3
140*3
160*3
180*3
200*3
220- tu juz wysiadłem, moze przez te krotkie przerwy ale sbie pomyslalem ze na pierwszy raz starczy, wiec sie nie zyłowałem


slabe mam te koncowki, ruch ok 5cm zaleznie od rozstawu dłoni


4: SUPERSERIA SKŁADANA
-high pull podchwytem
-HPull nachwytem
-wyc waskie glowa w doł
wyc szerokie głową w dół

OGRANICZENIE DO 50% POPRZEDNIEGO CWICZENIA

60* 3-3-3-3
70 *3-3-3-3
80 *3-3-3-3
90* 3-3-3-3
100 *3-3-3-3
110 *3-3-3-3


jako ze BEZ PRZERWY to pompa nawet była



na koniec długa seria na łydki i na hamstringi

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Wodyn i jak doradzisz mi coś z ta rozpiska?
Zastanawiam sie czy moze bys mogl mi rozpisac 2 plany ?
Jeden na 3 dni w tygodniu ale ciezej, a drugi na 4 ale lżej?

Zmieniony przez - krawat w dniu 2009-01-27 12:30:48

>>> Maszeruj albo giń <<<

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trening na rzeźbę

Następny temat

dysproporcje - łapy - obwody i siła

WHEY premium