SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Volvo TS trenuje, może nie pożałuje %-)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 69280

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Rok czasu, hmm ja ćwiczę sobie grubo ponad dwa lata i niczym się nie odróżniam od przeciętnego zjadacza chleba na ulicy.
No ale pewnie dla tego ze idę dłuższą drogą a nie na skróty

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 725 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4970
demolub pokaż mi przeciętnego zjadacza chleba, który ma w łapie 40cm z hakiem.

I am addicted to this game.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zapraszam na śląsk, co drugi górnik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 344 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7429
o kurde widzę, że taka błahostka a taka rozmowa się rozwiązała. To jest minus forum a rozmowa na żywo. Chodziło mi o efekty właśnie zarysy mięśni oraz takie mini podsumowanie ile masy skoczyło itp. Oraz żeby pokazać, że to właśnie sumiennie prowadzona dieta (tak jak u volvo) daje najwięcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Co do białka w prochu - tu akurat zachodzą zmiany podczas obróbki termicznej gdyż zależy wszystko od rodzaju frakcji białka.
Jednak nie ma sie za bardzo czym przejmować, po prostu porównanie jajek do prochu nietrafione.


Demol - ale nie oszukujmy sie, nie ćwiczymy jak kulturysci wiec jeszcze dlugo po nas nie bedzie widac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
Dieta:
100g owsa, 2 jaja, oliwa + wpc
4x 75g produktu węglowodanowego + 150g kury + 10g. oleju z orzechów włoskich
Omlet z 1 jaja, 3 białek, oliwy + WPC przed snem z migdałami

2900 kcal
B-203g-155g pełno.
T-121g
WW-250g

Fotki:
Śniadanie - standard



Żeby nie było, że jem to samo , ale jakoś nie przejmuję się już smakiem tylko wrzucam to i jem gumę












Powiem, że jest bardzo duża szansa, na to, że do startu już będę współpracował z pro. jakim jest Akop, więc będę pod stałą kontrolą w sprawie treningu, supli, diety i regeneracji

Narazie jeszcze negocjujemy ale jest na dobrej drodze

Pozdrawiam

Zmieniony przez - volvo93 w dniu 2010-10-19 19:56:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 739 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5681
Pisalem na gg, moze nie doszlo nic, moze nie chciales odpisac.
Zapytam tu.
Aero robisz zeby bardziej nie zalalo? Czy np zeby chcialo sie bardziej jesc? Jaki cel aero po prostu?
No i kiedy je robisz? Po treningu np od razu? W DNT?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
Robię aero tylko do podkręcenia metabolizmu - żeby wrzucić więcej szamania.
Po siłowym biore bcaa i ide kręcić.
Żeby nie zalało to trza tak ze 3 sesje robić po 30 minut - co na masie mi się nie podoba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 739 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5681
to 3 razy po silowym robisz, tak? W DNT nic? Bo ja teraz zaczalem cwiczyc ze partia 1x na tydzien i 5x na tyg silowy, jeszcze tak nie cwiczylem, jestem ciekaw efektow.
Nie chcialem spamowac, dlatego najpierw na gg podbilem, ale cos rozmowa sie nie udala. Moze masz ta opcje zaznaczona zeby nie pokazywalo rozmow z nowymi numerami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Shuter
demolub pokaż mi przeciętnego zjadacza chleba, który ma w łapie 40cm z hakiem.

No w sumie racja

Adzik
Demol - ale nie oszukujmy sie, nie ćwiczymy jak kulturysci wiec jeszcze dlugo po nas nie bedzie widac

To mnie nie pocieszyłeś, Ty młody możesz zaczekać ale ja.....

Cholera powiadomki mi padły wszędzie, żadnych @ nie widzę

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sila / Moc

Następny temat

FBW siłowo-masowy no oceny

WHEY premium