Poznajcie co najmniej 6 powodów, dla których warto randkować z kobietą, której pasją są treningi. Czytając ten tekst, zrozumiesz co może was połączyć. Jesteśmy w stanie zagwarantować, że nigdy nie stworzysz podobnej relacji z dziewczyną, która woli spędzać dzień na kanapie lub na zakupach.

Powód 1 – Wzajemne zrozumienie

Nigdy nie usłyszysz od niej, że za dużo czasu spędzasz na siłowni. Twoja dziewczyna nie będzie kazała ci wybierać - będzie wspierać cię na każdym kroku.

zrozumienie

Powód 2 – Wspólna dieta

Wzajemna dyscyplina może pomóc ci konsekwentnie trzymać dietę. W końcu oboje odżywiacie się zdrowo. Wspólnie gotujecie i dbacie o swoją motywację. Razem czekacie na weekend, w którym wybieracie swój cheat meal, czerpiąc z niego podwójną przyjemność!

dieta

Powód 3 – PR na lepszym poziomie

Wasze profile na portalach społecznościowych odżyją dzięki wspólnym fotkom! O wiele lepiej ogląda się znajomą parę, która właśnie ćwiczy podciąganie synchroniczne niż kolejne zdjęcie z kubkiem kawy na Instagramie.

pr

Powód 4 – Prezenty!

Koniec z otrzymywaniem sweterków w romby i zastanawianiem się czy ten naszyjnik na pewno jej się spodoba. Nareszcie wiesz, czego potrzebuje twoja dziewczyna. Nowe ubrania treningowe, bezprzewodowe słuchawki czy porządne rękawiczki do treningu z obciążeniem. Poszerzenie niezbędnego asortymentu na siłownię oraz satysfakcja drugiej połówki gwarantowane.

prezenty

Powód 5 – Niesamowita sylwetka

W końcu jesteś wzrokowcem, a siła przyciągania zaczyna się od pierwszego spojrzenia. Będąc całkowicie szczerym, jej ciało ma znaczenie – szczególnie gdy wygląda lepiej niż dobrze.

sylwetka

Powód 6 – Urozmaicenie cardio

Kto powiedział, że cardio musiało być nudne? JEŚLI WIESZ, co mamy na myśli ????

carido

Komentarze (5)
LiptonS

Wymagania takiej kobiety z siłowni przeważnie są większe od tej z ulicy.

0
Bull

Faktycznie, z ulicy bierze 200zl i więcej nie potrzebuje :)

0
LiptonS

Jeśli na ulicy widzisz wyłącznie kobiety lekkich obyczajów, to zacząłbym się na twoim miejscu martwić.

0
Bull

co poradzić :)

0
seba5700

Wszystko to jest prawdą, jeżeli jesteś osobą trenującą bez jakiejś głębszej pasji, a wyżyłowany wygląd bicepsa czy innego mięśnia jest Twoim szczytem ambicji. To się może sprawdzić wśród trenerów personalnych, diet coachów czy kulturystów po zawodówkach, powiedzmy do okolic przeciętnej inteligencji. Jeżeli ktoś trenuje, ale podobnie do większości inteligentnych ludzi traktuje to jako poboczne hobby, przy czym interesuje się na przykład biologią czy astrofizyką, to przy wyborze partnerki nie będzie się kierował zamiłowaniem do przysiadów czy przykucania, a do tego co napędza go w dorosłym życiu...

0