SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 426195

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Zalezy skad kto co mial. Kazdy gada ze od porducenta , Znam test , nie z tego forum i ta wersja EPi i swietnie dzialala , no oczywsicie rekomp calej sylwetki 9kg w gore , tylko gosc stwierdzile ze to bylo od supli bo sila mu nie poszla w kosmos. Moze stad ta plkotka powstala z jego zalow o to.
Dwa wersja 120caps to jakos nikt nie narzekal.
dymek07 tak nie kazdemu to sie polecac , tak samo jak nie kazdemu mozna polecac ATD. Nie patrz tez tylko na badania bo to na dowje babka worzyla. Badania sa dla mnie tylko teoria , dlatego ze na rozne sposoby mozna je wykonac i roznie je sie wykonuje tak zeby czasem bylo dobrze dla kogos. Daltego wlasna praktyka jest najlepsza opinia , tylko majac pod reka rzeczywiste substancje ktorych sie uzywa.

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
ziki2000
A co do neogenica to nawet byla strona na ktorej pisalo ze ta oficjalna strona neogenici to podobno wal...tzn strona pisana jezykiem html polskim a nie zachodnimi skrotami itd....byl temat ale juz nie pamietam dokladnie...


To ze Megabol zrobil propagande z tego to inna historia i podpalanie takiej ploty to jest bez sens.
Zastanowiles sie czy w USA grafik moglbyc : Polakiem , Ruskim , Horwatem , Slovencem czy chociazby Czechem ? , wszystki te narody maja jakis tam wpolny dialekt ba nawet Ukraincy. To juz takie ossby nie moga pracowa w USA w firmach graficznych bo juz be ? To tak na logike orzumujac i nie podapalajac sie pajacowata plotko stowrzana przez pajaca wlasciciela Megabola.
Jakbys go widzial na oczy tez bys powiedzial ze to pajac.

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
a tam chodzilo chyba o jedno slowo "polskiego pochdzenia" - "koksik" ...

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 415 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14050
666
a tam chodzilo chyba o jedno slowo "polskiego pochdzenia" - "koksik" ...

Biznes ma swoje własne prawa, jeden oczernia drugiego aby się wybić.
Co do neogenici na alledrogo widze jakies 200 tabs ktore wygladaja mi raczej na wał i sporo osob pisalo o totalnej lipie(ten sam uzytkownik ma rzekomo trenadrol i massdrol tez pewno nalepki podrukowal i dokleil).
Lepiej wydac pare groszy wiecej i miec pewnosc co do towaru a nie sobie kortyzol podnosic.
Mam do ciebie takie pytanie w sprawie Pheravolu prawda ze to taka kosa w kwestii przyrostow sily?Mowili ze lepiej niz po superdrolu i porownywali do antka chociaz nie chce mi sie w to az wierzyc.I jakie dawki polecasz.Dzieki za odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 200 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9577
a robia jeszcze ten trenadrol i massdrol?

To wkoncu jakie epi jest pewne na chwile obecna bo mozna zbaraniec
anabolic technologies beast line?
LGI?
Neogenica? ale o niej jest duzo zlych opinii wiec nie wiem czemu 666 tak to zachwala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 415 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14050
epi z neo jest pewne ale z dobrego zrodla od importera pitbullshop, to co lata po alledrogo w wiekszosci wał.Trenadrolu i massdrolu od dawna dobrego dorwac nie ma skad dlatego ja nie wiem jakim cudem gosc handluje tym na potege i to od wielu miesiecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202689
Firma Kilosports to już przeszłość, na dzień dzisiejszy epi brałbym z Anabolic Technologies lub z Myopharma...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47670
666: Miałeś w ręku wałowane epi neogenici ?

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
szymon877
a robia jeszcze ten trenadrol i massdrol?

To wkoncu jakie epi jest pewne na chwile obecna bo mozna zbaraniec
anabolic technologies beast line?
LGI?
Neogenica? ale o niej jest duzo zlych opinii wiec nie wiem czemu 666 tak to zachwala.


Nie znam ani jednej zlej opini. U mnie sprawdza sie to tylko jako stabilizer estro i delikatne potrzymanie stanu anabolicznego organzimu po cyklu. Pisze o EPI. Po tej substancji procz tego nie czulem nigdy zadnych mega przyrostow. Bralem napewno przed Neogenica , GL i CEL i mam porownanie i tak sama dzialaja wszystkie.
Chcesz miec najpewniejsza Epi wez Neogenice. Chesz sluchac sie plotek ludzi ktorzy nie wiedza nieraz jaka plotke powielaja wez cos z "krzakow", moze podsypia cos innego do kapsluki zeby klepalo

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
SpAiro_
666: Miałeś w ręku wałowane epi neogenici ?


Nie mialem. Pewnie byloby widac roznice odrazu.

Burneika Sports Team

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Clen a przechowywanie

Następny temat

Krótkie estry

WHEY premium