SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakub Szczerba Wicemistrz Polski w Kulturystyce Klasycznej DT

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 61856

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
W niedziele zrobiłem trening klatki i tricepsów w siłowni Fit-Fight Club w Warszawie.Bardzo fajna siłka.Przed chwilą przyjechałem z Piaseczna do domu.A w środę jadę do Szczytna na szkółkę.Od czwartku zaczynam edukację;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8003
Szczytno blisko mnie ;)

http://lukaszpilat.pl/ | Bodybuilding is my passion!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1727 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26916
Qba studiuję w Szczytnie jakby co pisz pw ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
O to super;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1150 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3836
Moze za niedlugo zobaczymy sie i uda nam sie zrobic jakis wspolny trening bo bede w Wawie :) wgl widze u ciebie idzie wszystko zgodnie z planem, tak ma byc !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Na szkółce puki co jest ok;)
Dzisiaj już byłem na siłowni i zrobiłem trening.Siłownia jest fajna,dużo sprzętu ale też od groma ludzi a siłownia jest mała.
Co do jedzenia to trochę lipa bo nie ma aneksu kuchennego i nie można sobie nic zrobić.Ale jedzenie które oferuje stołówka jest jak najbardziej ok i jest go dużo.Np dzisiaj na obiad było około 130g piersi do tego jakieś 70g ryżu i warzywa.Mój kolega nie lubi ryżu więc oddał mi swoją porcję a po obiedzie dopiłem jeszcze białko.Kupuję sobie również w sklepach czy to tuńczyka czy łososia itp.Więc jakoś sobie radzę.Pręgi na barkach podczas treningu wyłażą więc forma jeszcze możliwa;)
Barki:
-wyciskanie hantli w siadzie 4x20-7
-wznosy hantli na boki 2x15-10
-wznosy na boki na maszynie 3x12-8
-wznosy hantli w przód 2x12-8
-wznosy hantli w opadzie tułowia 4x15-8
Biceps:
-uginania ze sztangą prostą 3x15-8
-uginania młotkowe z hantlami 3x12-8
-uginania na modlitewniku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1727 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26916
Nabity nieźle jesteś ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Hehe dzięki Klin;)Miłe było to że ktoś mnie poznał z forum w tym wypadku Ty;)hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1727 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26916
Jak widzisz, na siłowni sporo sprzętu itd. Ale niestety wszystko jest w małych pomieszczeniach i do tego multum osób, zwłaszcza w poniedziałek ;D. Z jedzeniem ciężko będzie - kupuj bcaa :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Mam wszystko co potrzeba;)BCAA,Białko,Witaminy,Carbo,Kreatyna,Stamina Booster;)hehe ACTIVLAB dba o mnie:D;p
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prośba o pomoc w doborze odżywek

Następny temat

Cykl na Stamina Booster

WHEY premium