SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gruby Baha i rozmowy studenckie, czyli spampost w C/S

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 305210

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
Kazik mam identyczny problem co Ty,choć gadke se moge darować bo mi nie pozwoli

PS: Równiez gratuluje zieleni tym co zzielenieli

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
Hehe no ja spróbóje bo w sumie chodzi o zajęcia z francuskiego Muszę dwa koła zaliczyć, a chce tylko 3 , więc po co aż dwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
ja tez chce tylko 3,ale mam do poprawy egzamin z technologii materiałów wiec niestety nie dam rady się dogadać

no chyba ze użyje tekstu kolegi który po każdym wejsciu na sale egzaminacyjną wkłąda rękę w kieszeń marynarki i mówi: "mam broń i nie zawaham się jej użyć..."









































tylko że on,póki co,nie zaliczył żadnego egzaminu

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
hehehhehe Ja idę dogadać sprawę z dwoma kumplami, co są w takiej samej sytuacji jak ja, zobaczymy co wskóramy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
Wróciłem, hehe jednak muszę dwa zaliczyć do końca lutego/ tudzież mogę za darmo sesję przedłużyć do końca marca, myślę jednak że do końca lutego się wyrobię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
ja tez wróciłem i tak do śmiechu mi nie jest

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
A co się stao ?nie zaliczyłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 548 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7809
Szuwar w sobotę w to nie grałem. Raz w to grałem i nie polecam sprawdzać jak się po tym wygląda
P.S. W sobote w deja vu była stypa Dopiero jak poszedłem do kotła to się wybawiłem jak mało kiedy i jeszcze endżiego spotkałem.

http://www.sfd.pl/temat287876/ No Limits Toruń
MMA/Vale tudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
poszło mi kiepsko...najlepsze było jak gościu napisał 9 pytań na tablicy i powiedział że one wszystkie sa banalne i nie powinniśmy miec żadnego problemu bo tak naprawde wszystko kręci sie wokół jednego,tylko że trzeba to podejść za każdym razem z innej strony...


skończyło sie tym że szukałem jakiegokolwiek łatwego pytania z tych 9....

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
Ja mam jutro socjologie i z tego co słyszałem to zdają tylko Ci co chodzą na wykłady, 1 grupa( tych Ci co chodzą na wykłady) prawie cała zdała, 2 grupa- wszyscy oblali, a ja jutro mam zaliczenie i wiem że nie zdam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Taekwodno w Bytomiu

Następny temat

Kyokushin Kielce

WHEY premium