SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buty piłkarskie - porady vol. 2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 281841

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78
mam jeszcze 5dni do zamówienia korków, moje propozycje to:
Adidas Adinova II
Adidas Telstar II
Adidas ABSOLADO Predator X
Joma Toledo
Puma v-konstrukt
Nike Mystic II

+wasze propozycje (wszystkie te korki sa w podobnej cenie do wyrwania na allegro)
najlepiej jakbyscie uzasadnili dlaczego np. TE a nie TAMTE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 144 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 929
Adidas Adinova II - dobra opcja, ale to podstawowy model Adidasa, częściowo ze skóry naturalnej, solidne buty
Adidas Telstar II - moim zdaniem trochę lepsze niż Adinova, całe ze skóry
Adidas ABSOLADO Predator X - bardzo podobnie jak z Adinova
Joma Toledo- nie wiem nic o tych butach, może akurat będą solidne
Puma v-konstrukt- najlepsze buty z tej szóstki, skóra kangurza, najwyższy model, POLECAM(popatrz na rozmiarówkę, jest trochę inna niż firm takich jak Nike czy Adidas, spójrz na cm)
Nike Mystic II- niezłe buty, półka mniej więcej jak Telstar,
Mam nadzieję że pomogłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1153
absolado najgorsze ze wszystkich to totalny badziew telstary są gorsze od adinovy,v-konstrukty najlepsze spośro wymienionych w poście wyżej polecam też absoliony:)

let's play

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1153
ale polecam również adinovy niezłe bytki,ale warto troche więcej dopłacić do absolionów,v-konstruktów,czy wziąść mystic:)

let's play

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1640 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17343
koledzy gdzie mogę w necie kupić korki gumowe, bo mam butki bez wkrętów

Wyważona dieta, to ciasteczka w obu rękach.
Zrobić coś z niczego.. ?!
http://www.sfd.pl/TEST:_Zrobić_coś_z_niczego.._MaSa_by_akk0_!-t592374.html
Zapraszam serdecznie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 50
Witam!!
Kupiłem ostatnio korki Adidas Predator Powerswerve ze skóry kangurzej. Są to moje pierwsze korki takiej jakości, więc nie mam pojęcia jak się je konserwuje. Prosiłbym o radę, jakieś preparaty, pasty, kremy do skóry kangurzej, a może nawet domowe sposoby.
Czekam na odpowiedzi i z góry dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Co sadzicie o butach Puma v5.10 tt? Buty potrzebne glownie uzytku na wf i rekreacyjnie w pile na sztucznej nawierzchni. Cena raczej niska, bo 17,5funta wiec kolo 85zl.
tak wygladaja: http://a2.zassets.com/images/z/9/9/6/996737-p-DETAILED.jpg 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 144 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 929
booolooo - szału nie ma. To jeden z niższych albo najniższy model z tej serii, ale jeśli nie trenujesz "na poważnie" to powinny Ci wystarczyć takie buty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6400
Witam do sprzedania mam NIKE LASER III rozmiar 41 i Adidas Predator X rozm. 45 zapraszam na aukcje

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3235819 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6400
Do koniu193 proponował bym ci zainwestowac w tłuszcz do obuwia bezbarwny, koszt nieduży okolo 10 zł, po umyciu butów wcierasz szmatka w buty, czekasz jak wyschnie i potem pastujesz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sto lat Rusedski

Następny temat

Własna koszulka piłkarska - szukam czcionki

WHEY premium