SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buty piłkarskie - porady vol. 2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 281877

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1153
majkel555 lanki mam air legend a halówki t3:)

let's play

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52
Ja jednak będę się zastanawiał pomiędzy tymi nike t3, adizero i adiPURE ale wybiorę chyba adizero.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 67
A takie http://www.sklep.extremesport.pl/product_info.php?cPath=41_50&products_id=18628 halówki będą dobre na beton? Niestety tu gdzie mieszkam, są same betonowe boiska, te trawiaste wyglądają jak poligon. Wygląd halówek mi się podoba, takie zwykłe klasyczne, ale zastanawia mnie czy podeszwa szybko się zedrze? Wydaje mi się, że nie powinna. Ale czy ktoś używał tego modelu? Zależy mi na opinii bo w tym sklepie są dość tanie jak na Adidasa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 999
Po rozmowie z moim trenerem doszliśmy wspólnie do wniosku, że zamiast kupywać lanki, lepiej wyszłabym na turfach :) teraz szybko nie wyjdziemy na naturalne boisko, trenujemy na sztucznym. Właściwie mogłabym zostać w moich halówkach, ale czasami się w nich troszkę ślizgam :). Przeglądam sobie allegro w poszukiwaniu jakichś miłych i wygodnych śnieżynek, ale właściwie nie wiem na co mam zwracać uwagę. Pomożecie? Cena zostaje jak poprzednio, do 200-250 zł. Czekam na propozycje konkretnych modeli. Są v-konstrukty jako turfy?

Weźmiemy w ręce życie, zaczniemy budować od podstaw,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 99 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1565
marasbone , drogie te buty w tym sklepie jak diabli , na allegro sporo taniej kupisz ten model , np. tutaj:
http://allegro.pl/item1156364953_buty_adidas_adiquestra_trx_tf_r_42_2_3_sklep.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18189
v-konstrukt są jako turfy, ale z tego co wiem to ciężko dostać.

kupiłem za 209zł jakoś w marcu i trzymają się dobrze. Na razie czubek jest nieruszony, boki buta także. Jedyne co mi się przetarło już to w tych miejscach. http://img844.imageshack.us/img844/5672/8888u.jpg

ogólnie jak na te kilka miesięcy użytkowania spisują się celująco. A lekko nie mają, bo katuje je 2-4 razy dziennie.

edit: nie wiem jaki masz rozmiar, ale jak to kobieta stópkę masz pewnie małą. Tu masz rozmiar 39 za 190zł z przesyłką
http://allegro.pl/item1100115422_nike_tiempo_mystic_iii_tf_017_rozm_39.html

Zmieniony przez - paw7897295 w dniu 2010-07-27 14:30:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 822
Tak jak kolega wyżej, polecam turfy Tiempo Mystic. Ja już pół roku używam przez 3x w tygodniu na sztucznym boisku i są po prostu za***iste, najlepsze, w żadnych innych butach tak dobrze piłki nie czułem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 418
Witam chce kupić korki nie drogo na pozycje obrońcy.Gramy często na
boiskach sztuczna murawą.Czy miał ktoś korki nie drogie ale dobre i
wytrzymałe jak tak to odpiszcie i jakie.Pozdro i z góry dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 822
Mam takie pytanie...

Posiadam lanki Nike Air Legend rozmiar 44,5 i są one na mnie za duże. Dlatego muszę kupić nowe korki i mój wybór padł na lanki Nike Total 90 Strike. Czy rozmiar 44 tych t90 będzie na mnie dobry jeżeli z Nike Legend 44,5 jest za duży? Nie wiem, czy należy się sugerować ogólnie przyjętą rozmiarówką Nike, czy do każdego modelu nawet tej samej firmy trzeba podchodzić indywidualnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
rozmiarówka w nike ta sama

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sto lat Rusedski

Następny temat

Własna koszulka piłkarska - szukam czcionki

WHEY premium