SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!!SILOWNIA WROCłAW!!! WEJDZ I ZOBACZ GDZIE CWICZYC!!!

temat działu:

Informator DOLNOŚLĄSKI

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 169730

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Ceny nie są wygórowane?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
sprawdź sobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 675 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5792
Hubert już dawno nie ma ale na to miejsce jest kolejna nowa, top fitness chyba się nazywa

3 2 1 BooomBA
i życie staje się lepsze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jako, że jest to mój pierwszy wpis na forum - witam wszystkich serdecznie. Od kilku dni mieszkam we Wrocławiu - właśnie kończę przeprowadzkę. W październiku chce zacząć tutaj studia. Mam jeszcze kilka miesięcy - więc trzeba skupić się na znalezieniu pracy i dobrej siłowni. Co możecie powiedzieć o tej w galerii dominikańskiej ? Widziałem kilka zdjęć - miałbym do niej bardzo blisko. A też nie znam jeszcze za dobrze miasta. Druga sprawa - czy może jest na forum ktoś z Wrocławia, kto też nie ma jeszcze dużego doświadczenia - a chciałby z kimś ćwiczyć, żeby pewniej się czuć na początku.

Zmieniony przez - KubaWroclaw w dniu 2013-01-20 23:08:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15727
Cześć
Poszukuję miejsca, gdzie osoby początkujące mogą trenować trójbój we Wrocławiu. Zależy mi na wskazówkach kogoś doświadczonego. Mam za sobą trochę treningu splitem, ale chcę poprawić swoje wyniki w ćwiczeniach podstawowych.
Preferowane okolice to centrum.

Z góry dziękuję za wskazówki.
...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 209 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12973
Odradzam siłownię No1 na Reja. Syf, bałagan, mało miejsca i kiepski sprzęt. Do tego obsługa też pozostawia wiele do życzenia. Unikać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 748
ja mam pytanie odnośnie siłowni na krzykach. W okolicy mam do wyboru BODYFIT na pretficza, MOSIR na spiskiej i Jupiter Sport.
Ktoś miał do czynienia? przede wszystkim interesuje mnie żeby nie było ścisku, kolejek do maszyn. Ćwiczę wyłącznie na wolnych ciężarach

Zmieniony przez - adiMKS w dniu 2013-02-19 20:31:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 675 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5792
spiska ma sporo wolnych ciezarow ale moze byc tlocznie, no i spro DUZYCH brysi :)

3 2 1 BooomBA
i życie staje się lepsze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 748
a coś odnośnie dwóch pozostałych? na luksusach w ogóle mi nie zależy, może być grzyb w szatni i j**ać potem, to nie aerobik. Najważniejsze to żeby nie czekać i móc sobie gdzieś ulokować się ze sztangą na martwe np.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FIGHTER - KONTAKT I KIEDY START?

Następny temat

olej lniany

WHEY premium