SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

vv /dziennik / czas pokaze :>

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50818

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 978 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10175
Animal tego to chyba nigdy nie doczekam
siła moze i jest, ale nie przekłada sie na widoczne efekty

zbyleqze wzgledu na swoje prawie 'rozleciałe' kolana to półsiady, probowalam robic glebokie, ale wystepowal ból w/w stawow i po zawodach
a aeroby staram sie robic 4xtydz tak jak jestem na silownii

Zmieniony przez - vv w dniu 2008-08-05 18:04:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1960 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41785
Bo areo po nogach wg mnie mija się z celem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 978 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10175
nie zakazywali mi to robie o ile moge chyba ze cos ominelam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1960 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41785
No jak kto woli .
Ja po zrobieniu nóg jestem tak zmęczony, że nie myślę o areo tylko o tym aby odpocząć. Ale jeśli z regeneracją wyrabiasz to ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 978 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10175
poza silownia narazie zadnej wzmozonej aktywnosci (wrecz przeciwnie ) nie wykazuje, wiec chyba ujdzie taki trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1960 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41785
W każdym bądź razie jesteś wytrwala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Co do aero po nogach to jak kto chce

Siła kosmos

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 978 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10175
siła kosmos to bedzie jak na klate 100kg wycisne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Ja również podziwiam za aero po nogach
Po barkach, brzuchu, klacie, tricu, ewentualnie nawet po plecach z bicem jeszcze coś tam udaje mi się wymęczyć, ale po nogach odpadam
Dziś po treningu rozciągnęłam kończyny ze łzami w oczach, a do szatni dowlokłam się z trudem oraz z miną męczennika

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 978 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10175
merabidulko

no staram sie staram po tych nogach robic, ale nie wiem czy jak jeszcze troche zwieksze ciezar to dam rade bo takimi 'waciakami' to nie bardzo sie da...zobaczymy, najwyzej odpuszcze sobie ta znienawidzona(bo nudna) czesc treningu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o poradę - trening na masę w domu,

Następny temat

MASS - Ziomulek

WHEY premium