SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

vv /dziennik / czas pokaze :>

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50680

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 978 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10175
no ja po silni to pije jeszcze bialeczko wiec nie wiem czy stosowac w tym przypadku

pada pada niestety...(i z tego co mowia bedzie padac jeszcze z tydzien) az sie nie chce na rower siadac ale mus to mus heh

PS. zrobie hitta przed ost posilkiem to rozwiaze 'problem'


Zmieniony przez - vv w dniu 2008-07-23 19:17:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Jak masz rowerek na chacie to na chacie zrób

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 978 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10175
no mam taki 'fajny' ze pozniej ciezko usiasc..takie wygodne siodelko
zreszta gdzie bym jechala na silownie tak pozno dojazd z 1h by zajal to po polnocy bym wrocila

ale wogole jakos dzis dzien do d... brzydko siwo pada, w domu caly dzien, jak ogor normalnie dzien bez silowni dniem straconym

Zmieniony przez - vv w dniu 2008-07-23 20:02:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 703 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7139
dzien bez silowni dniem straconym
dobre podejście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 978 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10175
przynajmniej jakas 'rozrywka'...męczaca ale zawsze jakas i napewno lepsze to niz zaleganie przez tv w ktorym i tak nic nie ma


i po interwale jak na dzis to raczej koniec wszelkiej antywnosci

*******

24.07:

omg.. co za dzien dusznoo okropnie a teraz pada
ale trening zrobiony, zwiekszanie obciazenia poszlo w ruch
i aeroby 40min...ledwo wytrzymalam a w szatni sie pytali czy dobrze sie czuje chyba niezbyt fajnie wygladalam przez ta duchote, ale dalo rade...
tylko jutro i 2 dni robienia 'nic'...
trzeba bedzie jakies zajecie na weekend sobie znalezc bo siedzenie w domu dobrze nie wrozy, jeszcze sie na stos batonow rzuce a jest na co.. brat sie zywi 'przykladnie' dieta chipsowo-kielbasowo-slodyczowa ciekawe kiedy zacznie rosnac...w szerz

Zmieniony przez - vv w dniu 2008-07-24 19:46:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
edwo wytrzymalam a w szatni sie pytali czy dobrze sie czuje

tam podrywali pewnie
Na jakiej silni w lbn cwiczysz??

Pisz jakie ciezary w danym cwiczeniu były...jak szły te cwiczenie.
bedzie ciekawiej

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 978 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10175
eee szatnia dzielona na k/m przeciez...niestety wiec tylko babki chcialy mnie 'ratowac'

silka: ze wzgledow ekonomicznych ..laze do magnum w palacu parysow w sumie sprzet ok jest , ale tlumy ludzi z obwodem pasa wiekszym niz 150 cm i pozajmowane sprzety na aerobach czasem potrafia zdenerwowac bo to nie taka typowa 'pakernia', a do PACO troche mi daleko wiec...zostaje narazie tutaj

to plecy:
sztanga T - to niedawno zaczelam to narazie 15kg wrzucilam , ale w nast tyg stanowczo wiecej bedzie
MC 40kg
z wyciagu to zrobilam 2cw bo jakos mi sie chcialo
tam sa jakies te kafelki..male i duze to 4 male i 2 duze - nast razem cos sie dolozy

barki: (na reke)
wznosy bokiem - 6kg
wyciskanie - 8,5 - 10 - 12,5 - 15
tyl - 7,5

nieduzo ale z czasem pojdzie wiecej

no i aeroby - tetno ok 170 wychodzilo , ponizej 160 staralam sie nie schodzic..tak jak Obli kazala zeby sie bardziej meczyc

Zmieniony przez - vv w dniu 2008-07-24 20:11:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
Zmień siłkę na "Pro-active"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 978 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10175
Zmień siłkę na "Pro-active"

kiedys sie mialam wybrac, ale widac nie dotarlam
moze pewnego dnia jak tu juz nie bede mogla wytrzymac..

co do barkow: to wyciskanie hantlami robie - zastapic sztanga czasem czy sztanga cisnac (jak juz sprzed/za glowe)?

Helss a Ty skad i gdzie cisniesz ?

Zmieniony przez - vv w dniu 2008-07-24 20:32:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Ja narazie na chacie

Ale jak pójde do LO po wakacjach to albo szkolna silnia albo Dynamic Gym

A mieszkam sobie ok. 20km od lublina w strone Krasnika

"Miota nim jak szatan..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o poradę - trening na masę w domu,

Następny temat

MASS - Ziomulek

WHEY premium