SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

volvo93/pods.80/Sztangą Wyciskanie Drogi(e) Panie (s.82)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 66109

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
wcześniej kontuzja jak grałem w piłkę (skręcenie) i niewyleczone było i miałem wypadek na motocyklu, miało być skręcenie IV stopnia tylko ale było coś zmiażdżone i powikłania i zmiany jakieś, nie pamiętam bo wypis w domu został po operacji.





coś takiego tam mam, nie pamiętam już dokładnie, ale powoli przestaje boleć cała okolica kolana jak się ruszam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 303 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2880
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
taa

szkoda, że to nie nasza wina, bo kretyn furgonem na czerwonym śmignął i w barkierkę wjechaliśmy... ciuchy dla motocyklistów czynią cuda co do ochrony ciała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
dobra kur.va jestem gotowy do wylotu. jeszcze machne o 20.30 pół godziny rowerka . wylot mam o 23, o 22.30 na lotnisku, akurat się wyrobię nawet z kąpielą.

do 20.30 troche mam czasu, to wrzucę nowy plan na narazie 12 tygodni, potem zobaczymy.

za to dieta z dziś :
- owsiane, whey
- 200g kuraka z rożna, warzywa, ser żółty
- bułka grahamka z serem żółtym, serek bieluch, whey
- lód big trio, trochę migdałów
- serek bieluch, trochę whey'a, migdały
- pewnie wpadnie serek wiejski z masłem orzechowym

coś ok. 2800 kcal. z tego co pamiętam na 2600 leciala mi waga, więc będę musiał pilnować żeby za mało nie jeść, a apetytu w ogóle nie mam, więc ok. 3000 kcal będzie w sam raz ale trzeba się pilnować, żeby te 2700-3000 było.

fajna dieta co nie


Zmieniony przez - volvo93 w dniu 2011-04-17 19:46:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
Dieta jak napisałem będzie luźna, założenia to ok. 180-200g białka i 2750-3000 kcal. Coś takiego:

1. owsiane + whey + olej lniany
2,3. bułka razowa + pierś z kury/ser żółty + masło/olej lniany + 50g whey do 1 z nich
4.(po tren.//bez tren) 50g whey, baton jakiś albo owoc duży // serek wiejski z masłem orzechowym
5. obiad typu szwedzki stół, zwykle ryż, mięso, warzywa
6. twaróg/wiejski + orzechy/masło orzechowe

Suple narazie bcaa i spalacz przed treningiem na pobudzenie, albo rano żeby nie ciągło do słodkiego jak nie mam siłowni.
Jak będzie hajs, to kreatyna.

No i najważniejsze... Plan treningowy! Układałem z pomocą Knife'a typowo pod siłę w WL. Jestem z Nim w stałej konsultacji, jeżeli chodzi o plany treningowe i rozpiskę ciężarów.

Poniedziałek:
WL (wg. kalkulatora)
Podciąganie (wg. kalkulatora)
Biceps 5 serii
Rotatory 3 serie
Wspięcia na palce 2-3 MAX. z ciężarem
+15min. rowerka

Środa:
Wąski wycisk (-15% WL)
Wycisk na barki (-10kg od Push Press z kalkulatora)
Wiosłowanie leżąc na ławce 3-5 x 5-10 powt.
Wznosy w przód 15/20/25 Dropserie
Wznosy w bok 15/20/25 Dropserie
Francuz hantlem 15/10/5
+15min. rowerka

Piątek:
WL (-10% Poniedziałkowego)
Podciąganie (-10% Poniedziałkowego)
Poręcze 5x5
Biceps 3 serie
Szrugsy 4x10
Wspięcia na palce 2-3 MAX. z ciężarem
+15min. rowerka

Czwartek, sobota i czasem niedziela to dni, w które chodze na basen, pływam ok. 45 minut średnio intensywnie albo jakieś aeroby.

Ciężary będę na bierząco wypisywał. Progresja zgodnie z HTED, narazie 12 tygodni, potem pomyślimy co dalej. Jak będzie fajnie szło to może na zawody w WL bym jeździł nawet

Narazie cel to ponad 105kg RAW na gwiazdkę.

Siła!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 303 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2880
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
Do krainy płynącej ziołem i kurvvami do Holandi mam praktyki na uczelni ekonomicznej dobra jarzyna bo mam spanie, jedzenie, i nawet nikt się nie czepia z PL, że nie chodzę do szkoły u nas. rodzice dalej w IRL, kuzyn się wprowadził narazie do mieszkania, więc spoko, a z tamtąd będę mógł co jakiś czas jechać do mamusi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Z kulturysty na wyciskacza, dobrze że nie odpuszczasz i dalej zamierzasz coś ze sobą robić A kontuzją nogi się nie przejmuj, najważniejsze ze możesz nadal ćwiczyć.

Widziałem podsumowanko, mocno się zmieniłeś przez dwa lata jak dla mnie.
Moc gainera - z grubasa w pakera

Będę śledził na bieżąco tę walkę na ławie, bo może być ciekawie.

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
Doleciałem, pospałem, pierwsze lekcje, dobrze, że po angielsku to bez lipy . w szkole system jest typu subway - mi przysługują 3 posiłki za free w czasie lekcji, po lekcjach obiad w knajpie, kolacja i śniadanie we własnym zakresie . Dziś wpadło:
- owsiane, whey
- 3 kromki (6 plastrów) chleba razowego ze schabem pieczonym, warzywami i masłem + 50g whey'a
- 50g whey'a + banan
- teraz jem: buraczki, makaron, trochę kury pieczonej i schabu
- wpadnie: wiejski z masłem orzechowym

i tak będę mniej więcej jadł ok. 2700-3000 kcal. zapotrzebowanie to ok. 2700 więc git jest.

trening zrobiłem w czasie szkoły, bo nie muszę chodzić na niektóre zajęcia a siłka w szkole i to całkiem całkiem.

18.04.11r.


Wyciskanie leżąc (Mostek z zatrzymaniem)
6x35kg/6x45kg/6x55kg/3x62,5kg/6x67,5kg/10x55kg

Podciąganie neutralnie nachwytem (zamkowy)
5x2kg/5x2kg/5x3kg/3x3kg/5x2kg

Uginanie przedramion ze sztangą podchwyt
10x30kg/10x30kg

Uginanie przedramion z hantlami z supinacją
8x18kg/8x18kg

Uginanie przedramion ze sztangą łamaną na modlitewniku

"21"x20kg

Rotatory barku
25x8kg/25x8kg/25x8kg

Wspięcia na palce stojąc z hantlami (powolny ruch dokładny)
50x30kg/50x30kg/50x30kg

15 minut rowerka.
Ciężary lajtowo, zaczynam zgodnie z progresją żeby sukcesywnie dokładać, wszędzie zapas.

zdr/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 303 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2880
No to dajesz dajesz, skoro są dobre predyspozycje siłowo-czasowo-szamowo to nie ma się opyerdalania ;]
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie o trening łydek

Następny temat

Trening na mase + intensywne aeroby problem

WHEY premium