SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

victoria DT/pods. polroczne str.28

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33077

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
victoria a jak po surowym jajki sie czujesz, sprawdz, bo moze to jedyny twój spsób na jajko w koktajlu, ale jak zle je odbierasz to odstaw
poza tym czy od razu po wprowadzeniu jajka cos było nie tak czy to krzyzowe jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 367 Wiek 52 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41797
pierwsze 3 dni bylo nie tak zle, jadlam po 1 jajku, ale potem bylo gorzej a z tym surowym moze jeszcze poczekam mimo,ze czytalam wierszyk o koktajlu, mam jakies opory, moze jak bede miala dostep do jaj od kury wiejskiej to sprobuje
poki co moze jutro kupie ramekiny i zrobie przystosowany pod sfd suflet-mozna na slono i na ,,slodko", a podobno jest lagodny dla zoladka, bo jednak szkoda mi rezygnowac z jaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
jak tam? gdzie jestes?

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 367 Wiek 52 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41797
jestem, dzieki anister, ze zajrzalas
jem i cwicze wedlug rozkladu wpisanego wczesniej ale poki co mam notoryczny brak czasu, ale od poniedzialku juz powinno sie ustabilizowac i bede grzecznie i systematycznie robic wpisy-brakuje mi tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wobec tego rotuj jajka, tzn jak jesz jednego dnia to nie jedz przez nastepne 4 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 367 Wiek 52 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41797
no to jestem gotowa do dalszej pracy,
ogarnelam sie mam nadzieje i dalej jedziem
w zeszlym tygodniu rozjechalo sie troche i treningowo i miskowo bo chorobsko mnie zaatakowalo, ale od dzisiaj wypiski regularne
rozgrzewka 10 min orbi, i rozgrzewka ogolna +barki z guma

Trening B. wszystkie ćwiczenia 3x10
1. Martwy ciąg Sumo 10z 35kg, 10z 40kg 10z 45kg
bede dokladac,tylko technike dopracuje
2a. wyciskanie sztangielek na ławce skośnej 10x5kg 10x6,25kg 8x7,5kg
2b. ściąganie drążka górnego do klatki-zamienilam na podciaganie szeroko nachytem z pomoca krzesla 2x10 1x8-na poczatku lepiej idzie ale pod koniec bardziej pomagam nogami
3a. wznosy z opadu (na pilce) 3x10 cc 2s przytrzymane -lubie to cwiczenie ale chyba bym musiala robic je na czczo bo wszystko podchodzi mi do gardla i potem mam zgage-a jadlam 2 godz wczesniej
3b. snatch jedna ręka-3x5kg-musze jeszcze nad technika popracowac
4a. brzuszki 3x20 z 5kg serratus crunch-nogi na laweczce
4b. odwrotne brzuszki 3x20
4c. "brzuszki" leząc na boku z nogami zgiętymi-zrobilam na pilce 3x 20

10g glutamina po orbi 30min i rozciaganie
czarna herbata 2l, kawa 1x, pokrzywa,melisa, mieta, zielona, liscie malin-mieszanka-1l, woda 1l
+magnez, kozieradka,




Zmieniony przez - victoria7803 w dniu 2013-01-14 19:26:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 698 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38005
Jestem ,podglądam i kibicuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 367 Wiek 52 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41797
dzieki Manzanares
dzisiaj DNT, rano byly marszo-biegi-w sumie przeszlo godzina ale biegania pewnie z 10 min,zimnooooooo... ale fajnie
herbata czarna 2l, mix-mieta, melisa, zielona, mniszek, pokrzywa,koper-1l
liscie malin 1x
+kozieradka, magnez, skrzyp
wieczorem sie porozciagam-troche zakwasy rozruszam i barki z guma (poki co prawy nie boli, dobrze, ze sie wzielam za niego-masaze i cwiczenia pomogly-tfu, tfu zeby nie zapeszyc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie zapominaj o shoulders mobilisation ktore mamy w poście dla połamańców, rób go przed treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 367 Wiek 52 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41797
Obli pamietam, bede robic

rozgrzewka orbi 10 min+ cw z guma na barki, 5 min ogolna
1. schoulder mobilisation

Trening A. wszystkie ćwiczenia 3x10
1. przysiad przedni z push press 3x 10 60sek przerwy
tylko z drazkiem 15kg-10x,9x, 8x-oj ciezko mi to idzie, moze zamienic na sztangielki?
2a. wejście na ławkę ze sztangielkami(10xnogą słabszą +10xmocniejszą)
2s z 5kg(jedna) 1sx6,25kg
2b. wiosłowanie sztangielka w oparciu o ławkę
10x5kg 10x6,25kg 10x7,5kg
3a. wypady chodzone 10x 5kg, 10x6,25kg 10x7,5kg-w 3 serii bolalo zakwasy
3b. pompki 4 na podwyzszeniu/15 na poreczy, 3 na podw/15 na por, 4 na podw/10 na por
4a. plank 1x 15s-zrobilam 3x 10 podciagniec kolan w zwisie i 2x20 brzuszki na pilce
4b. woodchoper 3x 10 z czarna guma
rozciaganie krotkie
glutam 10g po

dzisiaj bez rewelacji ale sie ciesze, ze zrobilam chociaz to bo caly dzien bylam snieta, mgla od rana dobrze na mnie nie wplywa a potem tez nie lepiej, ciemno, zimno brrrrrrrrrr
zakwasy wszedzie, chodze jak paralityk-oj jutro bedzie bol przy wstawaniu


+herbata czarna 2l,mix-mieta, melisa,zielona,mniszek,pokrzywa,koper 1l
liscie malin 1x
+kozieradka, ca+mg z b6, skrzyp

Obli ,czy ja moge np. od poniedzialku znowu zrobic eliminacyjna, dobrze sie na niej czulam a teraz cos jednak mi nie sluzy(glutenu nie jem a jajka od dawna podejrzewam), ale i bez nich jakas ociezala jestem



Zmieniony przez - victoria7803 w dniu 2013-01-17 02:19:02
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc dla MeMe - Redukcja - 18 lat.

Następny temat

Moja dieta do oceny- zrzucanie fatu

WHEY premium