SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

victoria DT/pods. polroczne str.28

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33086

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 367 Wiek 52 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41797
dzięki Arphiel,
pol meskiej to moze zrobie
bardziej wole damskie od tych na ścianie ale w którymś dzienniku wyczytałam, ze lepiej przy ścianie to robiłam, ale będę próbować dalej
(wczoraj ćwiczyłam wieczorem i gorzej mi to wtedy wychodzi, wole jednak
rano)
wczoraj w ogóle jakoś mi marnie szlo, nawet z odwrotnymi pompkami, tydzień temu było o wiele lepiej
chyba pełnia na mnie działa bo chodzę tylko i warczę na wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 367 Wiek 52 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41797
tak jak przypuszczalam cm stoja, za to moja motywacja na pewno spadla
tylko nie wiem jak i co teraz ustawic
czytalam dziennik azzi to jej szefowa obciela tluszcze do 60g a miala rozklad na poczatku 120/80/120-czyli ja tez taki mam, moze tez tak powinnam? tylko wolałabym przyciąć węgle



nie wiem jeszcze jak z obciążeniami na dolne partie, bo niestety żylaki mi się powiększyły i może robić więcej powtórzeń z mniejszymi ciężarkami?





Zmieniony przez - victoria7803 w dniu 2012-08-05 16:16:25




Zmieniony przez - victoria7803 w dniu 2012-08-05 16:16:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 367 Wiek 52 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41797
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 367 Wiek 52 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41797
warzywa w misce-pomidory, papryka, pieczarki, kalarepka, rzodkiewki
woda 2l i herbaty(zielona, biała), kefir z grzybka tybetańskiego na mleku kozim
suple-gold omega 3, diosmina, tabl ziołowe uspokajające, chela magB6, chrom, vaginorm forte, psyllium husk, zen-szen,rutinoscorbin, esceven, tran
DNT



zmniejszylam kalorie ale nie wiem czy nie wrocic do poprzednich bo glodna chodze, tylko jak wroce to znow cm beda stały?
zrobilam tylko 30 min na orbim-zero energii

DT

warzywa w misce-pomidory, papryka, pieczarki, kalarepka,kapusta pekinska,brokuly
woda 2l i herbaty(zielona, biała), kefir z grzybka tybetańskiego na mleku kozim
suple-gold omega 3, diosmina, tabl ziołowe uspokajające, chela magB6, chrom, vaginorm forte, psyllium husk, zen-szen,rutinoscorbin, esceven, tran

Zmieniony przez - victoria7803 w dniu 2012-08-08 12:49:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 367 Wiek 52 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41797
dzisiejsze ćwiczenia
później będzie orbi, mam nadzieje, ze dam rade 45 min



miske ustawie w DT na 1700 w DNT na 1500-mam nadzieje,ze bedzie dobrze


Zmieniony przez - victoria7803 w dniu 2012-08-08 19:23:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Victoria, przyszlam z opyerdolem! Nawet nie mysl o cieciu kalorii na poczatek, w kazdy dzien czy treningowy czy nie, jedz te 1700 co ci Obliques kazala. Te treningowe/beztreningowe maja sens w wypadku pro, a nie takich leszczy jak my.

Jak zektniesz kalorie to sobie obnizysz metabolizm i z redukcji doopa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 367 Wiek 52 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41797
dziekuje Bunia
wcale bym nie ciela ale cm stoja od 2 tyg i to mnie doluje, a te ciezarki co w tej chwili robie to marne bardzo
Ty dzwigasz porządne ciężary a u mnie bieda

Zmieniony przez - victoria7803 w dniu 2012-08-08 19:31:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Poczekaj na jeszce jeden pomiar. czasem zamiast sciac robi sie zmiane rozkladu, czyli np tnie wegle a dodaje tluszczu i juz sie rusza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 367 Wiek 52 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41797
dobrze, tak zrobię bo nawet dobrze mi z tymi 1700
zobaczę w niedziele pomiary i wtedy pokombinuje

dzisiaj dostalam kombuche, juz w herbatce plywa, mam nadzieje,ze się przyjmie,
wiem, ze jest dobra bo 20 lat temu mieliśmy tez w domu a i mój tata wspominał, ze jako dziecko tez to mieli-wiec to nowość nie jest


Zmieniony przez - victoria7803 w dniu 2012-08-08 20:04:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 367 Wiek 52 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41797
dzisiejsze ćwiczonka, koniec trzeciego tygodnia
ciągle boje się więcej dźwignąć w MC bo technika kuleje- w koncu musze to przypilnowac,
ogolnie zwiekszam ciezarki i nawet meska pompka mi wyszla






warzywa w misce-pomidory, kalarepka,kapusta pekinska,brokuly
woda 3l i herbaty(zielona, biała), kefir z grzybka tybetańskiego na mleku kozim
suple-gold omega 3, diosmina, tabl ziołowe uspokajające, chela magB6, chrom, vaginorm forte, psyllium husk, zen-szen,rutinoscorbin, esceven, tran
przyprawy-czosnek, cebula,imbir,kurkuma, bazylia, tymianek
uciekł mi 9/08




11/08 DNT- dzisiaj orbi 45 min


12/08-dzień wolny (ale spedzony bardzo aktywnie-wyjazd do Londynu)
wycieczka bardzo udana, pogoda dopisala, rodzinka zadowolona-po powrocie nie odczuwalam zmeczenia ale na drugi dzien czulam sie jak potluczona, moze tez pogoda sie dolozyla, dopiero pod wieczor jak popadalo odżyłam

pomiary nadal (od 3 tyg) b/z, ale zbliza sie @ i czuje sie opuchnieta wiec moze za tydzien jednak cos ruszy-oby, bo ten zastoj mnie z lekka podlamuje a nie wiem jak i co moge rotowac czy obcinać

13.08 DT
niestety ciężary takie jak tydzień temu( trochę więcej w plie)-zero energii dzisiaj



warzywa w misce-pomidory, kalarepka,kapusta pekinska,brokuly
woda 4l i herbaty(zielona,z pokrzywy), kefir z grzybka tybetańskiego na mleku kozim
suple-gold omega 3, diosmina, tabl ziołowe uspokajające, chela magB6, chrom, probiotyk, psyllium husk, zen-szen,rutinoscorbin, esceven, tran
przyprawy-czosnek, cebula,imbir,kurkuma, bazylia, tymianek




Zmieniony przez - victoria7803 w dniu 2012-08-14 22:16:03




Zmieniony przez - victoria7803 w dniu 2012-08-14 22:17:39



zrobilam sobie dzisiaj zdjecia ale roznic to ja za bardzo nie widze, mam wrazenie, ze z brzucha i zeber nic nie znika-chociaz zmiescilam sie w spodnie, ktore 4 tyg temu byly jeszcze za male

marnie jakos sie czuje, w poniedzialek i wtorek nie bylo orbiego, dzisiaj-15/08 tez jestem jakas przemeczona, wczoraj zoladek mnie pobolewal, za oknem pada najchetniej bym lezala i nigdzie sie nie ruszala

edit: znalazłam sposób na pokonanie ospałości
po obiedzie zeżarłam łychę śmietany z białkiem(niedużo) i wypiłam kawę i pomoglo- na szczescie, bo i dwie ostatnie noce tez dobrze nie spalam, wiec może teraz będzie już dobrze (zbliżająca @ daje znać o sobie)
na dodatek ciągle chce mi się pic i wszystko jest mi za słone-już prawie nie sole

Zmieniony przez - victoria7803 w dniu 2012-08-15 19:47:24
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc dla MeMe - Redukcja - 18 lat.

Następny temat

Moja dieta do oceny- zrzucanie fatu

WHEY premium