SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

victoria DT/pods. polroczne str.28

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33096

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 367 Wiek 52 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41797
dzisiaj to masakra jakaś-ciągle mnie suszy, wypiłam z 7l. wody i mało, oczy podpuchnięte, czuje jakiś niesmak w ustach i ciągle słone usta, nawet na dłuższe zakupy nie mogę iść, bo co chwile bym musiała do wc biegać
jakoś marnie ten tydzień mi się układa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Wiktoria.
Musisz przeczekać. Czas okołookresowy z nabieraniem wody przez organizm, puchnięciem i innymi "przyjemnościami" bywa trudny. U większości z nas wtedy dzieją się cyrki z pomiarami. Odpocznij może dwa-trzy dni.
Ja bym zmieniła też formę areo. Orbi jest ok ale warto wprowadzić urozmaicenie, rower, basen, może truchtanie. Organizm szybko przyzwyczaja się do tej samej formy areo.
Nie obcinaj póki co kalorii - to zdecydowanie zły pomysł.

I jednak lepiej byłoby gdybyś "meldowała" się codziennie. Wtedy łatwiej śledzić Twoje zmagania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 367 Wiek 52 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41797
dzieki Kokosik, z nabieraniem wody to wiadoma sprawa ale takiej ilosci wody jak wczoraj to jeszcze nie zdazalo mi sie wypijac
orbiego wybralam bo w tej chwili to jedyna forma aero na jaka moge sobie pozwolic przy malym dziecku
plywac uwielbiam-ale basen odpada z powodu grzyba

warzywa w misce-pomidory, kalarepka,kapusta pekinska,brokuly
woda 4l i herbaty(zielona,z pokrzywy), kefir z grzybka tybetańskiego na mleku kozim
suple-gold omega 3, diosmina, tabl ziołowe uspokajające, chela magB6, chrom, probiotyk, psyllium husk, zen-szen,rutinoscorbin, esceven, tran
przyprawy-czosnek, cebula,imbir,kurkuma, bazylia, tymianek



zapomniałam wkleić ćwiczonka, wczoraj wieczorem i dzisiaj orbi 45 min



progres był wszędzie, przy unoszeniu bioder dałabym rade więcej ale nie mam jak ułożyć ciężarów

Zmieniony przez - victoria7803 w dniu 2012-08-16 22:23:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Trochę mnie ten grzyb zaniepokoił. Jeśli infekcja nie jest wyleczona to szefowe zalecją kombinowanie z dietą. Poczytaj dziennik veronia_p (jest gdzieś na dalszych stronach... wakacje) - w tym dzienniku gdzieś była dyskusja na temat leczenia grzyba dietą. I Kajtek_84 też ma dietę pod kątem grzyba ustawioną.
Ja niestety nie doradzę dokładnie. Tu się mądre rady naszych szefowych by przydały. Jak dziweczyny wrócą na forum to musisz się z tym tematem im przypomnieć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 367 Wiek 52 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41797
czytalam dzienniki dziewczyn i widzialam, ze maja niskie wegle przy grzybie, ale poki co sama nie chce zmieniac bo nie wiem jak potem ustawic bialko i tluszcze, ale niedlugo koniec wakacji wiec moze wtedy dziewczyny beda bardziej osiagalne, to poprosze o wskazówki
dzięki Kokosik

micha dzisiejsza i na jutro
warzywa w misce-pomidory, kalarepka, brokuły, kapusta kiszona, papryka
woda 4l i herbaty(zielona,z pokrzywy), kefir z grzybka tybetańskiego na mleku kozim
suple-gold omega 3, diosmina, tabl ziołowe uspokajające, chela magB6, chrom, probiotyk, psyllium husk, zen-szen,rutinoscorbin, esceven, tran
przyprawy-czosnek, cebula,imbir,kurkuma, bazylia, tymianek










Zmieniony przez - victoria7803 w dniu 2012-08-17 18:30:25

Zmieniony przez - victoria7803 w dniu 2012-08-17 18:31:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 367 Wiek 52 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41797
wczorajsze ćwiczenia, pompki nadal damskie tylko jedna męska, progresy były-nieduże ale zawsze-ręce ciągle słabe,
jeszcze dwa tygodnie i będę mogła zrobić pierwsze podsumowanie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 367 Wiek 52 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41797
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 367 Wiek 52 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41797
dzisiejsze ćwiczonka-pierwszy tydzień gigantserii,
do wczoraj nie byłam pewna jak to ułożyć ale dokopałam się do dziennika vajolet sprzed 3 lat i tam było rozpisane jak ćwiczyła(jak fajnie)
rozgrzewka 10 min orbi i 5 min pajacyki, przysiady, wymachy rak,itp
4 gigantserie po 10 powtórzeń
1a. wyciskanie sztangielek płasko 10x 7,5kg-następnym razem wezmę więcej
1b. wiosłowanie sztangielkami w opadzie tułowia (bez piłki)-10x7,5kg j.w.
2a. wyciskanie sztangielek na barki siedząc-10x 7,5kg-tu było ciężkawo
2b. wznosy łydek stojąc (bez piłki)-20x20kg-ze sztanga na podwyższeniu
90s przerwy po gigantserii

2 gigantseria-wykonana 4 razy
3a. uginanie ramion z przysiadem 10x6,25kg
3b. francuskie prostowanie ramion leząc 10x6,25kg
4a. przysiad plie (bez piłki)-10x16,25kg
4b. wypady ze sztanga (bez piłki)-10x15kg-mogę więcej ale potem problem z odłożeniem sztangi(czas kupić stojak)-ze sztanga wygodniej, łatwiej równowagę utrzymać
90s przerwy po gigantserii

dodałam rozpietki 12 powtórzeń 3 serie póki co tylko po 2,5kg sztangielki
na koniec brzuszki na piłce + skośne i odwrotne po 20x 4 serie i wznosy z opadu 4x15
na konie rozciąganie i 45 min orbi
dzisiaj albo miałam dobry dzień albo dlatego,ze przed ćwiczeniami zjadłam omlet owsiany i wypiłam kawę bo ćwiczyło mi się super-oby zawsze tak było

warzywa w misce-pomidory, kalafior, papryk, fasolka szparagowa
woda 4l , kefir z grzybka tybetańskiego na mleku kozim-wpisałam w tabelce 100g mleka
suple-gold omega 3, diosmina, ,stress contol, skrzyp plus, chrom z cynkiem, probiotyk, psyllium husk, zen-szen,rutinoscorbin, esceven, tran
przyprawy-czosnek, cebula,imbir,kurkuma, bazylia, tymianek







Zmieniony przez - victoria7803 w dniu 2012-08-20 19:29:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
I fajnie, woda zeszła Ciekawe co będzie za tydzień.
Dajesz radę z kurkumą... podziwiam... dla mnie to straszne obrzydlistwo jest... ble...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 367 Wiek 52 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41797
tez się ciesze, a kurkumę i imbir to dodaje do jaj rano i jeszcze czosnek ale już nie sole (i do tego pomidory i papryka na surowo) to nawet nie czuje tego smaku,




warzywa w misce-pomidory, papryka, fasolka szparagowa
woda 4l , kefir z grzybka tybetańskiego na mleku kozim-wpisałam w tabelce 100g mleka
suple-gold omega 3, diosmina, ,stress contol, skrzyp plus, chrom z cynkiem, probiotyk, psyllium husk, zen-szen,rutinoscorbin, esceven, tran
przyprawy-czosnek, cebula,imbir,kurkuma, bazylia, tymianek


dzisiaj wieczorem 60 min orbi
dzieciaki sprzedaly mi wirusa i przeziebiona jestem, wiec zaczelam bez entuzjazmu a po 30 min taki dopadl mnie glod, ze musialam zrobic przerwe i wciagnelam chyba z kilo pomidorow, bo juz nie bylo co i dociagnelam do pelnej godziny

Zmieniony przez - victoria7803 w dniu 2012-08-22 01:33:33
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc dla MeMe - Redukcja - 18 lat.

Następny temat

Moja dieta do oceny- zrzucanie fatu

WHEY premium