SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

relakz - Road to HeavyWeight

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62138

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 420 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12644
Doris.K
Też się niebawem wybieram do Olimpu ;)
Mógłbyś poglądowo podawać kilogramy jakimi operujesz.


Z wyciągami to średnio bo klocki są pomieszane i zakładam na oko na hammerze 60kg strona, przyciąganie na maszynie 80kg. Wolne ciężary będę starał się podawać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
No właśnie miałam na myśli raczej wolne ciężary bo z tymi maszynami to bywa baaaaaaaardzo różnie;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 420 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12644
Doris.K
No właśnie miałam na myśli raczej wolne ciężary bo z tymi maszynami to bywa baaaaaaaardzo różnie;)

W takim razie obiecuję poprawę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Trzymam za słowo :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 420 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12644
Na wieczór cardio 45min orbitrek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Mówi się ' cardio z rana jak śmietana' - oby na wieczór było takie samo;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 420 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12644
Doris.K
Mówi się ' cardio z rana jak śmietana' - oby na wieczór było takie samo;)

Dla mnie wszystko jedno kiedy i tak nie lubie na szczęście już końcówka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 420 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12644
Dzisiaj kurier zawitał i u mnie, od jutra zaczynam stałą suplementację Agmatyną. Na pierwszy rzut pójdą barki z tricepsem, partie które zawsze mam mocno napompowane po treningu, sam jestem ciekawy jak wyjdzie. Na pewno zdam relację.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Oby Cię tylko nie porozrywało w szwach ;D
W sumie racja, nie ma znaczeniu o jakiej porze cardio - dla mnie jedyne cardio jakie lubię to KRÓTKIE cardio, czyli np potreningowe 20 minut ;)

Teraz pytanie z trochę innej beczki- brodę zostawiasz na MPJ czy się jej pozbędziesz?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 420 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12644
Doris.K
Teraz pytanie z trochę innej beczki- brodę zostawiasz na MPJ czy się jej pozbędziesz?:)

Zostawiam, zostawiam to taki mój znak rozpoznawczy, a bez brody czuje się goły
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szmexy - Naturalne Realia

Następny temat

DT Sylwi_by UNS - Przygotowania do sezonu 2016

WHEY premium