SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

relakz - Road to HeavyWeight

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62149

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 420 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12644
Siema, właśnie wróciłem z siłowni i muszę przyznać, że nabiło mnie strasznie. Po 2 dniach jedzenia syfu (2 pizze, MC Donalds, kupa frytek, placki ziemniaczane z gulaszem i ciasta) jestem dużo większy, bardziej pękaty, wyszło więcej prążków i żył. Aż żałuję, że nie było ze mną nikogo żeby porobić jakieś zdjęcia. Rano 5jajek sadzonych, 8 kromek razowego pieczywka, 4 porcje agmatyny i na trening.

Trening:
-Wyciskanie na Hammerze płaska 4s
-Wyciskanie na Hammerze skos+ 4s
-Rozpiętki w bramie 4s

-Uginanie ze sztangą 4s
-Uginanie z supinacją 3s
-Modlitewnik 3s

Ten tydzień planuje luźniejszy, potem ustalę z Adamem plan działania i walczę, a żeby wszystkich zaskoczyć w roku 2015.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1310
Gratuluje występu. Najważniejsze że nie dałeś za wygraną i nawet z problemami wystartowałeś i za to ode mnie największe gratulacje, forma naprawdę bardzo fajna. I takie pytanie z innej beczki: Ile masz wzrostu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 420 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12644
ELbodybuilder
Gratuluje występu. Najważniejsze że nie dałeś za wygraną i nawet z problemami wystartowałeś i za to ode mnie największe gratulacje, forma naprawdę bardzo fajna. I takie pytanie z innej beczki: Ile masz wzrostu?

Dzięki, zmierzono mi na zawodach najpierw 173, później 174cm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Trzeba było samemu walić selfi !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 420 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12644
Doris.K
Trzeba było samemu walić selfi !

Jak robię samemu to wychodzą zamazane, muszę się od Ciebie jeszcze sporo nauczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Wystarczy nie trząść ręką w trakcie;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 420 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12644
Doris.K
Wystarczy nie trząść ręką w trakcie;)

W teorii bardzo proste w praktyce już mi nie wychodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
relakz
Doris.K
Wystarczy nie trząść ręką w trakcie;)

W teorii bardzo proste w praktyce już mi nie wychodzi.


Trening czyni mistrza- trzymam kciuki i czekam na pierwsze efekty :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 420 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12644
Co do selfików to będę nad tym pracował, a teraz wrzucam zdjęcie mojego po treningowego posiłku.
To w środku to łosoś w cieście francuskim (długo na to czekałem).

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 420 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12644
Waga 82kg, na dniach czyszczę miskę.




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szmexy - Naturalne Realia

Następny temat

DT Sylwi_by UNS - Przygotowania do sezonu 2016

WHEY premium