SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

relakz - Road to HeavyWeight

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62152

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 420 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12644
Dzisiaj plecak + łydka (wrzucam 2x w tygodniu). Tym razem w koszulce UNS'a żeby się nie narażać

Trening:
-Wiosłowanie półsztangą 4s
-Wiosłowanie hantlem 4s ostatnia 45kg
-MC 4s ostatnia 140kg (film)
-Wiosłowanie hantlami leżąc na ławeczce 4s chwyt neutralny, ostatnia 25kg hantel(film)
-Ściąganie wyciągu górnego do klatki 4s

-Wspięcia 4s
-Łydkownica 4s








Zmieniony przez - relakz w dniu 2015-01-16 14:20:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Hahahahaha Rozbawiłeś mnie ;)

Dzięx za filmik - na treningu pleców przetestuję ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Wiosłowanie hantlami leżąc na ławce robię regularnie, na siłownie nie ma żadnego hamera czy innego sprzętu na plecy, który by nie obciążał mi pleców.
Z twojego treningu to jedynie 2 ostatnie ćwiczenia na plecy, mógłbym zrobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Nie pamiętam kiedy ostatnio robiłam plecy na jakieś takiej machinie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 420 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12644
No u mnie też na siłowni przydałyby się takie prawdziwe Hammery. Dzisiaj miał być zestaw dyskotekowy, ale mam tak zatkany nos, że ledwo oddycham. Oby na katarze się skończyło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
relakz
No u mnie też na siłowni przydałyby się takie prawdziwe Hammery. Dzisiaj miał być zestaw dyskotekowy, ale mam tak zatkany nos, że ledwo oddycham. Oby na katarze się skończyło.


Taka ładna pogoda a Ty zakatarzony? Nie wygłupiaj się.
Ja tam szczerze mówiąc nie przepadam nawet za maszynami- wolę wolny ciężar tylko tutaj różnie z kolei z odpowiednią techniką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 420 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12644
Doris.K
relakz
No u mnie też na siłowni przydałyby się takie prawdziwe Hammery. Dzisiaj miał być zestaw dyskotekowy, ale mam tak zatkany nos, że ledwo oddycham. Oby na katarze się skończyło.


Taka ładna pogoda a Ty zakatarzony? Nie wygłupiaj się.
Ja tam szczerze mówiąc nie przepadam nawet za maszynami- wolę wolny ciężar tylko tutaj różnie z kolei z odpowiednią techniką.


U mnie wczoraj deszcz ze śniegiem padał. Jak nie trening to pozowanie, taki jestem obecnie gruby (przynajmniej w majty startowe jeszcze wchodzę).




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Nie widzę tu żadnego grubasa- chyba czas okulary wymienić :D
Majty pewnie dobry zapas miały dlatego się mieścisz jeszcze.
Ps. Fajna torebka. Gdzie kupiłeś ?:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Widzę nie tylko ja chory.
Bardzo ładnie się to prezentuje. Proporcjonalnie i dobry bf.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 420 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12644
@Doris
Jeśli mowisz o tej czarnej to nie moja, z mojej wystaje szejker w prawym dolnym rogu.

@Sebastian
Miejmy nadzieję, że choroba szybko minie i znowu będzie można wrzucić najwyższy bieg.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szmexy - Naturalne Realia

Następny temat

DT Sylwi_by UNS - Przygotowania do sezonu 2016

WHEY premium