SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

relakz - Road to HeavyWeight

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62145

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Zapytaj go
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
hahahaha moze ma taki fetysz?;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 420 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12644
Siema. W niedzielę byłem z Adamem na Mistrzostwach Śląska i muszę przyznać, że w porównaniu do zeszłego roku to niebo a ziemia. Scena fajna z dobrym światłem, odpowiednia temperatura, dużo miejsca dla widowni i zawodników, na miejscu bufet z obiadami. Dojechaliśmy o 9.00, Adam ogarniał zawodników, a ja się przyglądałem. Po najcięższej kategorii zebraliśmy się do domu (Burdzy to niezły potwór). Niżej zdjęcie ze znajomymi z kursu (Agnieszka Sokół-Witkowska i Tomasz Marzec).

Dzisiaj trenowałem z chłopakiem z którym najprawdopodobniej stanę na scenie w październiku. Zajechaliśmy nogi całkowicie.

Trening:
-Uginanie+Prostowanie na maszynie 3superserie
-Przysiady na Hack-maszynie 4s
-Przysiady ze sztangą 4s
-Wypychanie na suwnicy jednonóż 4s
-MC na prostych nogach 5s
-Wspięcia na palce ze sztangą 5s

+5min rozciągania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Tomasz naprawdę dobrze wygląda, będzie dobra rywalizacja na mpj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 420 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12644
SebastianMielecki
Tomasz naprawdę dobrze wygląda, będzie dobra rywalizacja na mpj.


Mówił, że w tym roku zostaje w 75kg (na zdjęciu ~76).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
To za rok powalczymy, bo ten sam rocznik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Tomek mimo swojego mlodego wieku na scenie zachowuje sie niczym dojrzaly, doswiadczony zawodnik. Ogromny potencjal jak dla mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest strasznie pelny i trojwymiarowy, inni przy nim wygladali "plasko". Mega fajna sylwetka, ciekawe co dopiero bedzie za kilka lat :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
wiktor.grybos
Jest strasznie pelny i trojwymiarowy, inni przy nim wygladali "plasko". Mega fajna sylwetka, ciekawe co dopiero bedzie za kilka lat :D


Jak to co, będzie tylko LEPIEJ !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 420 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12644
Siema. Dzisiaj poleciały barki z tricepsem, szybkie tempo całość ~35min, ledwo chodzę po ostatnich nogach.

Trening:
-Unoszenie hantli na bok siedząc 4s
-Wyciskanie sztangi siedząc 4s
-Przyciąganie wyciągu dolnego wzdłuż ciała 3s
-Odwrotny butterfly 4s

-Prostowanie ramion z wyciągiem górnym 4s
-Francuz siedząc jednorącz 3s
-Prostowanie ramion na maszynie 3s
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szmexy - Naturalne Realia

Następny temat

DT Sylwi_by UNS - Przygotowania do sezonu 2016

WHEY premium