SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

relakz - Road to HeavyWeight

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62156

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 420 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12644
Doris.K
A gdzie jakieś fotki ze wspólnego treningu przepraszam bardzo?
Dobry trening i to jeszcze w tak krótkim czasie.

Tydzień przed zawodami jeść twaróg toż to 7 cud świata ! Zazdroszczę (ale jak widać wszystko się kończy);)


Adam chyba coś nagrywał to jak dostane i będzie co pokazać to wrzucę. A co do twarożku to Adam chyba jeszcze dłużej jadł z tego co się orientuję.

Zmieniony przez - relakz w dniu 2014-10-17 00:01:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Wiem wiem, że Adamo jadł dłużej ALE on to w ogóle jest ewenementem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 420 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12644
Dziś DNT, wieczorem poleciały interwały 30min, a jutro zestaw dyskotekowy klatka+biceps.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 420 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12644
Jakby ktoś jeszcze nie widział, filmiki z wczoraj - dopracowywanie pozowania





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 326 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6123
Jest forma, plecy masz kozackie. Poza tym, mega broda, bardzo zazdroszczę. Ja musiałbym taką zapuszczać z 5 lat xD

Dziennik treningowy - michalwezyk jako Men's Physique Academy!
(http://www.sfd.pl/[BLOG]_michalwezyk_jako_Men_s_Physique_Academy!-t1107326.html#post1)

Facebook Men's Physique Academy!
(https://web.facebook.com/mensphysiqueacademy/?fref=ts) 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 420 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12644
michalwezyk
Jest forma, plecy masz kozackie. Poza tym, mega broda, bardzo zazdroszczę. Ja musiałbym taką zapuszczać z 5 lat xD

Forma wyjdzie po odwodnieniu, ale dziękuję. Co do brody to zawsze byłem dosyć mocno owłosiony, a że teraz została mi tylko broda to zapuściłem. ~1,5 miesiąca zapuszczana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 326 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6123
Zazdroszczę. Zawsze chciałem mieć fajną brodę, ale moje owłosienie na gębie jest jakby to nazwać... dziewicze xd

Dziennik treningowy - michalwezyk jako Men's Physique Academy!
(http://www.sfd.pl/[BLOG]_michalwezyk_jako_Men_s_Physique_Academy!-t1107326.html#post1)

Facebook Men's Physique Academy!
(https://web.facebook.com/mensphysiqueacademy/?fref=ts) 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 420 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12644
Dzisiaj klata+biceps, przed treningiem 2 porcje Agmatyny. Więcej pompowania niż machania żelastwem, po treningu standardowo 45min cardio (bardzo przyjemnie się kręci mając świadomość, że tak mało zostało).

Trening:
-Wyciskanie hantli skos+ 4s 20,25kg w granicach 15 ruchów
-Wyciskanie na maszynie 4s (dużo powtórzeń)
-Butterfly 4s (dużo powtórzeń)
-Brama 3s (pełne rozciągnięcie i przytrzymanie w maksymalnym spięciu)

-Uginanie z supinacją 4s
-Uginanie przedramion z liną (wyciąg dolny) 3s
-Modlitewnik (przytrzymanie w maksymalnym spięciu, 4s faza ekscentryczna)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Współczuję osobom, które nie mają problemu z owłosieniem tego golenia calusieńkiego ciała ;)
Pozowanie widziałam, już nie mogę się doczekać widoku na scenie po nałożeniu bronzera ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szmexy - Naturalne Realia

Następny temat

DT Sylwi_by UNS - Przygotowania do sezonu 2016

WHEY premium