SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

relakz - Road to HeavyWeight

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62146

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Popieram tego typu podejście ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 857 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7635
Doris.K
Dobrze widzę makaron z biedroneczki?:)
Kule mocy fajna sprawa ale jak pomyślę jaka kuleczka mi wyjdzie ze 110 g kuraka to serce mi się kraje :D
Żelki? No pięknie, czit !


czemu czit



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 420 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12644
@mikrus87
rozgryzłeś mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
Relakz - dokładnie tylko przyjdzie redukcja i częstym podjadaniem co u Ciebie widze będziesz musiał sie więcej namęczyć:D NO ale coś za cos:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Najgorzej jest przez pierwsze tygodnie się odzwyczaić od tego wszystkiego, potem to już luz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 420 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12644
Jak redukowałem to te 11 tygodni leciała tylko czysta micha. Nie było tak tragicznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Jak się cały czas trzyma czystą michę na redu to tak nie ciągnie do syfu, ale jak się raz coś zje, to potem jest ciężko

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Mariusz_Prz
Jak się cały czas trzyma czystą michę na redu to tak nie ciągnie do syfu, ale jak się raz coś zje, to potem jest ciężko


A ja tam potrafię odstawić te wszystkie 'dobroci' z dnia na dzień ;) Jakbym na dłuższej redukcji miała przywilej podjedzenia czegoś raz na jakiś czas to było by to jedynie ulgą dla mojej psychiki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Dorka mam podobnie ale pewnie dla tego że nie lubie slodyczy xD ale co do fastów np dobry kebab to nawet musze na redu jakoś lepiej to wszystko idzie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Cielu7
Dorka mam podobnie ale pewnie dla tego że nie lubie slodyczy xD ale co do fastów np dobry kebab to nawet musze na redu jakoś lepiej to wszystko idzie :D


Na redukcji przed startem też musisz ?:D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szmexy - Naturalne Realia

Następny temat

DT Sylwi_by UNS - Przygotowania do sezonu 2016

WHEY premium