SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[art] Split czyli zabawa na calego dla bardziej zaawansowanych by georgu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 136496

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12722
https://www.sfd.pl/notify.asp?topic_id=585087&usrid=313691&post=7&page=1&pow=tak

najlepiej zerknij na tego splita w 1 poscie moim 4dniowego.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26980
co oznacza np
wyciskanie na klate 12>10=8=8
chodzi o to > i =
domyslam sie ze > to zeby zwiekszysc ciezar, a = zrobic takim samym jak poprzednia serie
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4079 Napisanych postów 45462 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 349789
Zwykla prpgoresja-gdzie zwiekszasz ciezar-obcinajac l.powtorzen.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26980
Wtorek:
Klatka:
- Wyciskanie sztangi plasko 12<10<6=6
- Wyciskanie sztangielek na lawce skośnej 10=10=10=10
- Wyciskanie sztangielek na ławce skośnej głową w dół 10,10,10,10
- Rozpietki na lawce skośnej 12=12<10=10
Triceps:
- Prostowanie ramion na wyciągu 12<10<8,
- Prostowanie ramienia ze sztangielką w opadzie tułowia 12<10<8
- Wyciskanie sztangi wąsko 12<10<8

Czwartek:
Plecy:
- Unoszenie tułowia z opadu 12=12=12=12
- Ściąganie drążka wyciągu górnego w siadzie szerokim uchwytem 12=12<10<8 (alternatywa dla podciągania [wg. atlasu ćwiczen sfd] bo słabo mi idzie podciąganie)
- Wiosłowanie sztangą 12<10=10<8
- Szrugsy 20<15<10
Biceps:
- Uginanie ramion ze sztanga 12<10=10<8
- Uginanie ramion ze sztangielkami w uchwycie młotkowym 10=10=10=10
- Uginanie ramion ze sztangielkami w siadzie na ławce skośnej 12<10=10<8

Sobota:
Nogi:
- Przysiady za sztanga na barkach 10<8<6=6
- Prostowanie nog w siadzie na maszynie 10=10=10=10
- Uginanie nog w lezeniu na maszynie 10=10=10=10
- Wspięcia na palce na &#8216;HACK-MASZYNIE&#8217; 20<12<10=10
Barki:
- Wyciskanie sztangi sprzed głowy lub military Press (co lepiej) military rozni się tylko tym przeciez ze ruch kończymy na początku czoła a nie na szyji, więc&#8230;? 12<10<8=8
- Unoszenie sztangielek bokiem 10=10=10
- Unoszenie sztangielek bokiem w opadzie tułowia (siedząc) 10=10=10
Jakieś inne cwiczenia na 2 ostatnie cwiczenia na barki polecacie? Czyli co za te unoszenia?

daje do dokładnego sprawdzenia, prosze o sprawdzenie

na poczatku mialem 3s na klate i po 2s na bic i tric ale brat powiedzial zebym dolozyl troche, wiec dolozylem, ale to na Was stawiam w własciwej ocenie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26980
podbijam
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4079 Napisanych postów 45462 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 349789
Mogles zalozyc osobny temat-z wypelniona ankieta itp..

Ale ocenic mozna:

KLATA
troche duzo,
1-sztanga skos 12-10-8-6
2-hatntle poziom 10-8-6
3-rozpietki 3x12p

TRICEPS
Skoro po klatce,2cw wystarcza-
1.Czacholamacz
2.Lina wyciagu

PLECY
1-drazek
2-wioslo
3-wyciag
4-mc

Mniej wiecej tak moze wygladac.

BICEPS

Jezeli po plecach 3cw stanowczo za duzo-max. dwa.

NOGI

nogi trenujemy same-zbyt duza partia by moc ja trenowac z "barkami"

Dodaj wykroki /zurawia-i wspiesia ale na wolnej przestrzeni.

BARKI
1-ok wybierz co chesz
2-ok
3-daj tutaj face pulla

Wznosy w opadzie dodaj do plecow.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
móglbys dac tez przyklad 4 dniowego
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
właściwie mam wątpliwości czy ten post jest- jeszcze jeden- do oceniania planów, jest ich w dziale przynajmniej kilka, co chwila pojawia sie nowy temat z indywidualnym planem itp...

ten jest raczej informacyjno-dyskusyjny nt. pewnego kierunku...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 793
Co myślicie o takim planie:

Pon: Klatka, barki, tric
Wt: Nogi, plecy, bic
Śr: wolne
Czw: Klatka, barki tric
Pt: Nogi plecy bic
Sb: wolne
Nd: wolne

Z tego co czytałem partie są dobrze dobrane, bo współpracują ze sobą. dobrze myślę?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 80905
Prezes

Podzial w porzadku, nie wiadomo jeszcze jak z doborem cwiczen. Mogles jednak nie odswiezac starego tematu i pytanie tego typu zadac tutaj:

https://www.sfd.pl/~_Masz_pojedyńcze_pytanie/pytania__reaktywacja_2_~-t640516.html 
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MÓJ PLAN TRENINGOWY...

Następny temat

dobry czy nie??:]

electro
Polecane artykuły