SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[art] Split czyli zabawa na calego dla bardziej zaawansowanych by georgu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 132783

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
split już mniej nadaje się na siłę- w ścisłym tego słowa znaczeniu- jednakąze zawsze operujemy na małej ilość powt; używając progresji klasycznej, rampy itd... myslę, ze należałoby to zawrzeć w granicach 5-1 powt. -z tym, ze wartości niższe od 3 występują okazjonalnie; zresztą plan na siłe powinien być dokładnie wyliczony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 227
Witam,
pytanko mam odnośnie brzucha. Nie ćwiczycie go przy masie? A jesli tak, to kiedy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
a co to za pytanie...

a czemu by nie?

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2012-01-10 21:19:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 227
Cytat z pierwszego posta w temacie:
"Klasyczne polaczenia parti:
3 dniowe:
Klatka piersiowa + triceps
Plecy + biceps
Nogi + barki

Klatka piersiowa + Biceps
Nogi + barki
Plecy + triceps

4 dniowe:
Klatka piersiowa + biceps
Nogi
Barki + triceps
Plecy

Plecy
Klatka piersiowa + Barki
Biceps + triceps
Nogi"

Byłem trochę zdziwiony, bo w całym poście nie widzę ćwiczeń na brzuch.
Gdzie go ćwiczycie skoro każdy dzień jest już zajęty przez dużą partię mięśni?

Pytam, bo chciałbym zacząć bardziej intensywne treningi i podzielić to rozsądnie na trzy dni.

Zmieniony przez - almost_judoka w dniu 2012-01-11 07:48:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
no... jak trening brzucha utożsamiałbyś z tysiącami- w najlepszym przypadku- powtórzeń to zapewne trudno by było.
w rozkładzie trzydniowym- jesli jest sensownie ułożony to można go zmieścić choć może nie jest to tak bardzio łatwe.
w czterodniowym natomiast est to b. proste- np. dodając go do rąk

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2012-01-11 21:09:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 227
Nie każdemu jest dane mnóstwo czasu na treningi. ;) Skoro ćwiczysz tysiącami brzuszki, to ćwicz, ja nie muszę. ;)

Przy czterodniowym podziale to proste, bo przy łapach nie ma żadnych dużych partii.

Przy trzydniowym jak widać jest problem. Jaki więc jest sens podziału na trzy dni? Brzuch ćwiczyć przy klacie, plecach czy nogach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
lecz to nie ja przecież pytam o to czy da się zmieścić m. brzucha w planie- nawet trzydniowym- a przy normalnym treningu m. brzucha jest to w zasadzie dość proste- zarówno w teorii jak i w praktycve; nie wiem więc skąd myśl o przypisaniu mi treningu "tysiąca brzuszków"

można go dodać do nóg, można do barków i rąk, do klatki z plecami juz trudniej[chyba, ze mc robimy w dniu z nogami].
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
Dzięki kolego łap sonia pomógł mi ten artykuł bowłasnie ejstem na przerwie regeneracyjniej z poowdu zdrowotynch i po powroce chce ruszyc z nowym plaenm i mialem dylemat jak rozłożyc partycje juz wiem
Klatka piersiowa + biceps
Nogi
Barki + triceps
Plecy
:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 227
Ok, dzięki za podpowiedź, choć zanim tu wszedłem, to intuicyjnie zrobiłem brzuch w dniu z nogami.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 300
Witam mam pytanie o co chodzi gdy piszę np. 15=15=15=15 ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MÓJ PLAN TRENINGOWY...

Następny temat

dobry czy nie??:]

WHEY premium