SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[ELITE Ladies] akneraj/Kiedy droga staje się celem,str.78-100

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 169577

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11710
Właśnie jade do Fields'a

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42828
Oczywiście, księżniczko .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11710
Jestem. Kupiłam sobie 'Wrist Weights', dwa po 1kg. To teraz będę mieć sztagiełki co 1kg na rękę

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
nie ma to jak dobra kombinacja
...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
Trening
1. podciaganie chwyt neutralny
x5/+2,5kg x5/+5kg x3/+7,5kg x2 /+10kg x1 opuszczenie - nie dalam rady sie podciagnac

2. wioslo nachwyt
32kg x5/37kg x10/ 42kg x8 /47kg x5/52kg x3

3. Man Maker 2x 10kg
x5/60sek przerwy/x4/30sek/x3/ 15sek/x2/10sek/x1 i padlam
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Iza

Nie wiem, co powiedzieć
...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
jao posilek potreningowy :
mousse de canard
polecma, mniam mniam taka malutka ilosc dla smaku
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8210
obliques podziwiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11710
Wczoraj miałam małe problemy z Internetem więc dziś nadrabiam:

DIETA(z wczoraj):

1. owsiane, maliny, whey, Tran,

Trening*

2. owsiane, maliny, whey, olej z wiesiołka,
3. 3x białka jaj, maliny,
4. słodkie ziemniaki, 1 jajko,
5-6. 2 x jajka, oliwa z oliwek, warzywa,
7-8. tuna, oliwa z oliwek, warzywa.

1513.86kc; BTW: 135.86gr / 60.71gr / 105.5gr
+ warzywa ~600gr: brokuły, pietruszka, ogórek, cebula,
+ woda z limonką; herbata jak zwykle.

**************************************************

*TRENING(z wczoraj):

1. RDL 5x 5 (120sec):
40kg x5 / 52.5kg x5 / 62.5kg x5 / 72.5kg x4 (z ziemi) / 82.5kg x1
Tutaj chciałam rozpocząć od 42.5kg, ale zapomniałam, potem już dodałam tak jak potrzeba.

2. MC sumo 4x 5 (120sec):
45kg / 55kg / 65kg / 75kg
Ostatnie dwie serie z ziemi.

3. Suwnica z nogami wysoko i szeroko na podstawie 3x 8-10 (60sec):
120kg x10 / 130kg x10 / 140kg x10

4. Wykroki długie 3x 8-10 (60sec):
14kg x10 / 18kg x10 / 22kg x10

5. Spięcia na maszynie 3x 15-20
+40kg x 20 / 17 / 13

-------------
DZIŚ:

DIETA:

1. owsiane, whey, Tran,

Trening*

2. owsiane,whey, olej z wiesiołka,
3. 3x białka jaj, makaron razowy,
4. słodkie ziemniaki, 1 jajko,
5-6. 2 x jajka, oliwa z oliwek, warzywa,
7-8. tuna, oliwa z oliwek, warzywa.

1800kc; BTW: 135.12gr / 60.26gr / 180.94gr
+ warzywa ~600gr: brokuły, pietruszka, ogórek, cebula,
+ woda z limonką; herbata jak zwykle.

**************************************************

*TRENING

1. Wyciskanie sztangielek skos 30' 5x 8-10 (90sec):
9kg x10 / 10kg x10 // 13kg x10 / 15kg x10 / 17kg x5
Fajnie się ćwiczy z ciężarkami na nadgarstkach

2. Rozpiętki na płaskiej 4x 8-10 (60sec):
5kg x10 / 6kg x10 / 7kg x10 / 9kg x8

3. Francuz siedząc dwurącz 3x 10-12 (60sec):
10kg x12 / 12kg x12 / 14kg x12

4. Uginanie sztangielek ze skrętem 3x 10-12 (60sec):
8kg x12 / 9kg x12 / 10kg x10
Coś się zapomniałąm dzisiaj, bo francuz i uginanie miało byc razem w serii, ale zrobię nastepnym razem. W ogóle to fajny trening - spompowana wyszłam.

5. Aeroby 15 minut; 130-140Hr; orbit,
Coś ciężko mi dziś szły aeorby, nogi miałam ciezkie i nie chciały dziś krecić na orbim.

**************************************************

Jutro jak dam raze pobiegam sobie trochę. Chodze jak połamana dzisiaj..

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
Dzisiaj 30min aero w ramach relaksu
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zrzucić kilka kg?

Następny temat

TRENING TYGODNIA - zebrane treningi wytrzymalosciowe

electro
Polecane artykuły