SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

JaBi - jabolcokk - Redukcja na Clenburexin 2 i Lipo(X)PACK Z-

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 208155

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
Omega-3 mam,
Witaminy i Minerały spożywam osobno.

Węglowodany złożone są, warzywa - pomidor.

A teraz prosiłbym o przykładowe posiłki i ile maja kalorii oraz B/W/T - bo łatwo tak napisać ugotuj, ale co.
Proszę o pomoc.

Co do pojemników zawsze w Pojemniku mam Ryż Brązowy lub Kasze Gryczana z Piersią z Kurczaka i Pomidorem.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 43252
nie wiem ile teraz spożywasz kcal. Rozłóż wszystko na: 5x b+t+ww(po tyle samo w każdym posiłku) i 1x b+t. Te tablice moga okazać się pomocne w liczeniu : http://www.jedzdobrze.pl/tabele

pzdr
...
Napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
Każdy dzień jest opisany ile jem co jem ile dziennie spożywam B/W/T i Kalorii.

Używam lepszej Tablicy Wartości Odżywczych.

Rozłożone mam na 5x Posiłków.

A ostatni posiłek nie będzie miał tyle samych kalorii ze Względu na to, że jest to posiłek przed snem.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 43252
nie mówię żeby ost posiłek miał tyle samo kcal. Od tego ile spożywasz odejmij ost posiłek B+t i w tych 5 rozdziel po równo resztę. Sorry, ale nie dam Ci gotowca z gramaturą poszczególnych produktów z posiłków. Powiedzmy wstajesz rano gotujesz x g makaronu pełnoziarnistego i rozdzielasz go na 5 równych porcji, polewasz każdą porcję oliwą, olejem lub dosypujesz orzechów ( po równo do każdego posiłku ), gotujesz kalafiora/brokuła etc i rozdzielasz po równo, tak samo z mięsem/rybą. 0 filozofii

pzdr

Zmieniony przez - debee w dniu 2010-06-28 12:05:09
...
Napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
Debee to ja wiem.

Podstawy i bardziej zaawansowane rzeczy wiem.

Chodziło mi o te fantazyjne posiłki.

Tłuszczu nie dam więcej, są 2 jajka całe, 6 kaps Omegi 3, Więcej nie dam nie potrzebuję. bo mam dużo węgli w diecie.

A na większej ilości tłuszczu, źle się czuje.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 43252
spoko, chciałem pomóc

Zmieniony przez - debee w dniu 2010-06-28 12:13:30
...
Napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
Wiem, jestem bardzo wdzięczny za to.

tylko to o czym pisałeś już było wprowadzone w życie
...
Napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
Wróciłem z Miasta z Nowym Nabytkiem (nawet nie widziałem, że do dużego jest małe gratis)

BCAA G-Force 450 + 225 Gram - Smak Orange.






Teraz Moja Suplementacja około treningowa będzie wyglądała tak:

Przed Treningiem: 2 kaps Clenburexin 2 + Lipo Pack + 20 Gram BCAA G-Force
Po Treningu: 20 tab Anabolic BCAA System

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2010-06-28 16:16:19
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 36673 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 115972
Przedtreningowe kombo wyczesane!

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
Dziś Przetestowałem i było Fajnie , Trening był Ostry i bardzo małe zmęczenie odczuwam
Niestety skończyło mi się Anabolic BCAA System i zarzuciłem przed i po treningu po 20 gram BCAA G-Force.

Wcześniej już próbowałem tych BCAA u znajomego na siłowni.

Mam Materiały z Dziś, ale muszę zjeść posiłek i się wykąpać.

Więc później wrzucę podsumowanie dnia.


Fajny bajer, że wsypuję się do Buzi i popija wodą, smakuje jak oranżadka.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

Ocena Diety/Treningu

Następny temat

TREC NUTRITION na Pucharze Strongman w Śremiu

electro
Polecane artykuły