Dzięki. Aktualnie jestem na CC ... pisałem o tym jakiś czas temu. 3xHC(+20%) 2xMC (-4%) 2xLC (-15%)
pzdr
pzdr
Ilość wyświetleń tematu: 113396

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

s.m.p.a.: "każdy organizm jest inny dietę powinniśmy dostosowywać bazując na własnych doświadczeniach"
http://www.sfd.pl/Juby_/_Dziennik__Się_okaże...-t654711.html
I w sumie to wątpię, że ty endo jesteś

http://www.sfd.pl/dnos/Dziennik-t575194.html - mój pierwszy dziennik. Zapraszam wszystkich:D
. Co do spraw organizacyjnych to zmienię lekko rozkład treningów: PN-nogi,WT-klatka,ŚR-plecy,CZW-wolne/aero,PT-barki+brzuch,SB-łapy,ND-wolne/aero. We wtorki zawsze miałem zajęta salę z drążkiem, więc przesunąłem wszystko o jeden dzień do przodu. W związku ze zmianami jutro robię łapy, w sobotę lekko plecy i od poniedziałku zaczynam trening ze zmianami wyżej wymienionymi.
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły