SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - ActivLab (masa + siła) / by debee / podsumowanie s. 85

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 101348

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
inaczej sobie Ciebie wyobrażałem.
powodzenia.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
Koniu151 Dzięki. A jak sobie mnie wyobrażałeś? Fajnie, że wpadłeś i mam nadzieję, że będziesz zaglądał Co sądzisz o diecie i treningu?
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
będę zaglądał, ja bym się skupił na plecach i poprawieniu szerokości, wtedy zacznie być coraz lepiej hrhr :d

dobry bf dokładaj muskłów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
debee
No powodzenia życzę w tym trzymiesięcznym masowaniu
Sam będę ciekaw efektów zwłaszcza że suplementów z ActivLab jeszcze nie próbowałem
No ale kto wie nigdy nie jest za późno żeby zacząć .

Co do kreatyny nie do końca jest tak że obecnie jej nie ma w suplementacji . Z tego co doczytałem Gainbody 30 -Machine Man zawiera w swoim składzie również właśnie wspomnianą kreatynę ,czytałęm że Gainbody będziesz brał tylko po treningu zgodnie z wypiską no ale zawsze jej troszkę będzie
Łap soga na początek .

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
Hakla Witam. Wydaje mi się, że klatka potrzebuje większej poprawy Ale spokojnie, będzie dobrze! 3 miesiące masy przede mną i jest co poprawiać

demolub Dzięki. Na bieżąco będę wrzucał odczucia odnośnie supli, więc zapraszam do częstego zaglądania . To prawda Gainbody 30 - MM ma w sobie kreatynę, ale że biorę 50g po treningu, to są to szczątkowe ilości.
Odbijam

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1082 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8121
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
TrakaShi Haha, dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
na ładnie, ładnie. Suple ciekawe tylko dobrze je wykorzystaj i zbuduj solidne mięcho.

Barki dobre, plecy odstają, brzuch wiadomo niski bf i poziom tkanki mięśniowej to dobrze widać.

Przy Twoim wzroście to trzeba masować, trzeba.

wiem, wiem za chwilę będą pojazdy, że ty to kto itp ale piszę jak jest i co widzę.

15gram białka rozumiem póki się organizm przyzwyczai?

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
Wuchta34 Dzięki za ocenę. Masz duże doświadczenie i liczę się z Twoim zdaniem.
15g odżywki czyli to jest 12g białka na czczo. Nie daję więcej na czczo, gdyż 30 min później jem śniadanie w którym jest ponad 20g białka + dzięki takiemu rozkładowi organizm ciągle przyjmuje dane ilości białka, wystarczające na pokrycie mojego zapotrzebowania (w tym momencie mam ok 2,4 białka pełnowartościowego na kmc)
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252


Dzień nr 1

Dzisiejszy dzień zapowiadał się dramatycznie... Za późno wstałem, tramwaj, którym miałem jechać na uczelnię po drodze się zepsuł, po przesiadce w autobus wpadłem w korek i już wiedziałem, że nie zdążę na zajęcia angielskiego na których miałem mieć prezentację... Na szczęście dalsza część dnia jest zdecydowanie bardziej udana: po przyjeździe okazało się, że wykładowca się spóźnił i byłem przed nim a W dodatku prezentacja poszła nieźle - 21/25pkt.

Trening - klatka

1. Pompki na poręczach
8x+0kg; 8x+2,5kg; 8x+5kg; 7x+7,5kg; 4x+10kg(i 4 razy dopompowałem dając nogi na podkładkę)

2. wyciskanie sztangi skos ( 35st )
10x50kg; 10x55kg; 10x60kg (film); 8x65kg

3. wyciskanie sztangielek 3 stopniowe (1 część 45 st -10 sek przerwy- 2 część 15st -15sek przerwy- 3 część 0st)
1: 8x17,5kg; 8x17,5kg; 8x17,5
2: 8x20kg; 7x20kg; 6x20kg
3: 8x22kg; 6x22kg; 4x22kg

4. rozpiętki
10x9,5kg; 10x12,5kg; 7x15kg

Wrażenia:
Powiem tak, ten trening zrobił na mnie wrażenie. Pierwszy raz go wykonuję i jeszcze nigdy nie miałem takiej pompy na treningu klatki. Z każdym ćwiczeniem czułem jak pracuje dana część klatki. Po każdej serii napięcie klatki było mocno odczuwalne.

Dieta:
1.odżywka białkowa
2.owsiane,jaja,słodzik 6 tabletek +omega3
3.kura,kasza jęczmienna, orzechy włoskie, seler
4.kura,makaron z mąki durum, seler (przed treningiem)
5.ryż+suple (zaraz po treningu)
6.pierś z kury, ryż biały (40 min po treningu)
7.kura, makaron z mąki durum, orzechy włoskie, marchew + rzodkiew
8.twaróg chudy, oliwa, por

Suplementacja
1. Na czczo: WP 80 PLUS - 15g
Zaraz po wstaniu wypiłem odżywkę białkową WP 80 PLUS(smak banan). Po otwarciu nie widać żadnych grudek, zapach bardzo
przyjemny. Na porcję 15g wlałem 100ml wody i: Rozpuszczalność znakomita, konsystencja gęsta i dobry smak(jak dla mnie trochę
za słodki, ale następnym razem wleję 150ml wody i zobaczymy jakie będą tego efekty).










2. 30 min przed treningiem Recovery Drink - 25g
Tak jak pisał chory w swoim teście - lekki posmak czosnku jest wyczuwalny , ale spokojnie, ten smak o dziwo nie odrzuca

3. Zaraz przed treningiem Guarana caps - 2caps
Małych rozmiarów capsy bardzo dobrze się łyka. Działanie było widać na treningu, jak i 2h po nim chodziłem cały czas
nakręcony.




4. W trakcie treningu Iso Activ - świetny zapach, dobra rozpuszczalność i smak.

5. Zaraz po treningu Gainbody 30 - Machine Man - 50g + 10g BCAA Xtra
Rozpuściłem 50g w 200ml wody i było lekko gęste (na 50g powinienem wlać teoretycznie 100ml, ale się przelało ). W smaku
na prawdę znakomity + bardzo dobra rozpuszczalność. O BCAA się rozpisywał nie będę - świetny produkt.

6. W planach: przed snem ZMA

Reszta fotek

śniadanie



Przed treningiem



Po treningu




Film: wyciskanie sztangi skos ( 35st )




EDIT: Filmik nie działa... Od ponad godziny pisze, że film się przetwarza..
EDIT1: Działa

pzdr

Zmieniony przez - debee w dniu 2010-03-15 23:35:47
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Test - ACTIVLAB revan2005 redukcja "Twardy jak bruk?" PODSUMOWANIE str. 35

Następny temat

TEST ACTIVLAB - "Po prostu walcz.."/ Saida - Podsumowanie str 71 !!

WHEY premium