SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - ActivLab (masa + siła) / by debee / podsumowanie s. 85

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 100760

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
Dokładnie nad tym samym myślę, choć kuzynka chce otwierać w przyszłym roku, więc pewnie będzie lepsza praca i płaca i nie będzie mi się już chciało samemu kombinować.

Zaczęło się od tego, że jeden z użytkowników sfd do mnie napisał i poprosił o pomoc w ułożeniu diety, za co on oczywiście odwdzięczy się finansowo. Miałem trochę czasu, więc popracowałem nad tym, spotkaliśmy się i poszła propozycja wspólnego treningu. Chłopak robił straszne błędy techniczne, więc pomogłem mu je wyeliminować. Padła propozycja z jego strony, na takowe konsultacje raz w tyg za odpłatę, więc oczywiście się zgodziłem. Potem polecił mnie jeszcze 3 osobom i w tym momencie współpracuję z 4 osobami. Dowiedziała się o tym fakcie osoba odpowiedzialna za siłownię do której uczęszczam i zaproponowała mi "drobne wynagrodzenie" za pomoc ćwiczącym na niej osobom. I tak jakoś zostało. Nie uważam się za super eksperta w dziedzinie treningu (choć technikę wykonania dużej ilości ćwiczeń znam i ciągle się dokształcam), natomiast moim "konikiem" jest odżywianie i tu udzielam większości porad.
W te wakacje będę robił papiery instruktora, gdyż te już będą mi potrzebne do nowej pracy. W tym momencie sam dokształcam się w dziedzinie anatomii i staram się jak najwięcej dowiadywać o coraz to nowych ćwiczeniach i sam na sobie próbować jak działają.

pzdr

Zmieniony przez - debee w dniu 2010-04-14 22:27:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
Wczorajszego dnia przyszła paczka od ActivLab, jak już wspominałem, więc przedstawię wam jej zawartość:

Paczka "wypchana" na maxa




Cała zawartość paczki




Suple zamówione:




- Jako uzupełnienie diety - stosowany będzie zaraz po treningu, gdyż męczące jest przygotowywanie dodatkowej porcji rozgotowanego ryżu! Smak jogurt-wiśnia:
Activlab Whey Gainbody Dibencozide Positive to wysokokaloryczna odżywka węglowodanowo-białkowa z dodatkiem witamin i minerałów na bazie najwyższej jakości koncentratu białka serwatki i odpowiedniej kompozycji mono i polisacharydów. Wzbogacona sporą dawką koenzymu witaminy B-12 (dibencozide) wspomagającego metabolizm i ułatwiającego przyrost siły i czystej masy mięśniowej. Dzięki właściwie dobranym proporcjom węglowodanów i białka serwatki zapewnia szybki przyrost masy i siły, nie powodując odkładania się zbędnej tkanki tłuszczowej. Odpowiedni mix węglowodanów o zróżnicowanym indeksie glikemicznym (tzw. „dobre węglowodany") zapewnia stałe i równomierne dostarczanie niezbędnej energii. Bogaty zestaw witamin i minerałów zapewnia prawidłowe przemiany białek i węglowodanów.

Activlab Whey Gainbody Dibencozide Positive polecany jest sportowcom wszystkich dyscyplin ze szczególnym uwzględnieniem sportów siłowych (kulturystyka, trójbój siłowy, sporty walki).


- Jako uzupełnienie diety - stosowany będzie zawsze rano po wstaniu aby dostarczyć jak najszybciej białka + w ciągu dnia ew kiedy nie jestem w stanie zjeść mięsa/ryby. Smak: owoce leśne
Activlab Whey Protein Concentrate Xtreme - najwyższej jakości koncentrat białka serwatki o znakomitej wartości biologicznej BV=104, wzmocniony znaczną dawką wartościowego peptydu L-glutaminy, niezbędnych witamin i minerałów oraz lecytyny. Dzięki wysokiej przyswajalności oraz optymalnym proporcjom aminokwasów egzo- i endogennych Activlab Whey Protein Concentrate Xtreme stanowi cenne źródło białek niezbędnych zarówno dla przyrostu masy mięśniowej jak i dla zapobiegnięcia jej utraty w trakcie trwania diety redukcyjnej.

Na wysoką aktywność anaboliczną preparatu, oprócz wysokiej wartości odżywczej, wpływają cechy metaboliczne całych białek serwatkowych oraz powstających w efekcie hydrolizy peptydów i mikropeptydów. Ułatwiają one transport aminokwasów do komórek mięśniowych i stymulują anabolizm, tworzą barierę antyoksydacyjną, stabilizują lizosomy i hamują aktywność katabolicznych enzymów lizosomalnych. Wyjątkowy, naturalny smak odżywki gwarantują dodane duże kawałki prawdziwych owoców. Activlab Whey Protein Concentrate Xtreme polecany jest sportowcom wszystkich dyscyplin ze szczególnym uwzględnieniem sportów siłowych (kulturystyka, trójbój siłowy, sporty walki).


- Dodatek białka po treningu - Stosowany będzie zawsze po treningu. Smak: Grejpfrut
BCAA XTRA stanowi skoncentrowane źródło aminokwasów rozgałęzionych. Aminokwasy rozgałęzione budują ok. 1/3 masy mięśni szkieletowych, wykazują działanie antykataboliczne, jak również odgrywają istotną rolę w syntezie białka mięśniowego. BCAA XTRA jest idealnym rozwiązaniem dla osób pragnących zwiększyć masę mięśniową oraz siłę bez przyrostu tkanki tłuszczowej. Jedna porcja (10 g) BCAA XTRA zawiera aż 5 g aminokwasów rozgałęzionych w proporcjach 2:1:1. Działanie preparatu jest dodatkowo wzmacniane L-glutaminą - aminokwasem istotnym dla biosyntezy białka, jak również zwiększania siły i wytrzymałości mięśni.

- Uzupełnienie witamin i minerałów - Stosowane będzie zawsze przed snem
ZMA jest synergiczną kombinacją cynku, magnezu i witaminy B6, podnoszącą poziom hormonów anabolicznych (testosteronu, IGF-1) i zwiększającą siłę mięśni w wyniku treningu siłowego. Nowoczesna formuła w postaci chelatów aminokwasowych wykazuje najlepszą przyswajalności i skuteczności działania: zwiększa wydzielanie testosteronu, poprawia libido, tonizuje układ nerwowy, reguluje poziom metabolizmu komórkowego, polepsza jakość snu.


- kreatyna - stosowana będzie w DT na czczo oraz zaraz przed treningiem, w DNT na czczo. Zaczynam suplementację za ok 15 dni, kiedy skończy mi się recovery drink i będzie trwała do końca testu (w nast. mięsiącu druga 1kg paczka będzie zamówiona). Smak: cytrynowy
Crea Shot - 3 strzały prosto w mięśnie:


1. CreaShot - siła, energia, masa - 4 formy kreatyny o różnym czasie wchłaniania - buforowany monohydrat kreatyny, ester etylowy kreatyny (CEE), alfa-ketoglutaran kreatyny (CAKG), jabłczan kreatyny.

2. PumpShot - NO, pompa, wielkość - 4 składniki zwiększające produkcję tlenku azotu i ciśnienie krwi - cytrulina, kofeina i 2 zabójcze formy argininy - w tym alfa-ketoglutaran argininy (AAKG).

3. RecoShot - transport, odżywienie, regeneracja - 4 synergistycznie działające składniki wspomagające - tauryna, N-acetyl-L-glutamina, L-glutamina oraz węglowodany o zróżnicowanym IG.

ActivLab Crea Shot polecany jest sportowcom wszystkich dyscyplin, w tym sportów siłowych (kulturystyka, trójbój siłowy, sporty walki).

Gratisy:
- 2x t-shirt



- shaker
- 5x magazyn dla aktywnych "super sylwetka" nr1




pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 16760 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68685
dzieki wielkie debee
z pewnoscia wypruboje
sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
Trochę zaspany byłem. Wiedziałem, że długi dzień przede mną i nic mi się nie chciało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252



Dzień nr 32
Ponad 8h spania i wstałem pełen energii. Dziś powinna się u mnie pojawić paczka z nagrodą z działu odżywianie, ale niestety na razie jej nie widać. Trening zayebisty!

Trening - łapy + przedramię

1. Gironda Perfect Curl
12x8kg; 12x18kg; 10x23kg(FILM); 10x28kg; 8x28kg; 6x30kg (+ dopompowanie)

2. pompki w podporze tylem
12x0kg; 12x30kg(FILM); 12x35kg; 10x40kg; 8x45kg; 8x50kg(FILM)

3. Incline Dumbbell Hammer Curls
12x9,5kg; 12x12,5kg; 8x15kg; 6x15kg

4. skull crushers
10x33kg; 10x38kg; 8x43kg; 8x47kg

5. Gironda Wide Drag Curl
10x18kg; 10x23kg; 7x23kg(FILM) (+3 dopompowane ze szrugsowaniem); 6x28kg (+ dopompowanie)

6. DB Kick Back
12x7kg; 10x9,5kg; 10x9,5kg; 10x12,5kg;

7. Wrist Curl
20x5kg; 20x10kg; 20x12,5kg(FILM)


Wrażenia:
Gironda Perfect Curl - nie wiedziałem jakich ciężarów użyć, gdyż 1szy raz robiłem ćwiczenie. Technika po obejrzeniu filmu mi się podoba. Mniejsze ciężary jak w uginaniu, ale dużo większa praca bicepsów!
Pompki w podporze tyłem - ciężary znowu na +. Przy 50kg już nie schodziłem tak nisko jak przy 30, ale z techniki jestem zadowolony.
Incline Dumbbell Hammer Curls - robię na skosie (ok 35st), co uniemożliwia zarzucanie. Znowu dużo lepiej czułem pracę bicepsów.
skull crushers - ciężary lekko na +
Gironda Wide Drag Curl - znowu po obejrzeniu filmików technika mi się podoba. Ostatnie 3 powtórzenia ze szrugsem, ale chciałem dobić do 10 powtórzeń. Przy każdym szrugsie równie mocno skupiałem się na ściskaniu bicepsem, więc nie odpuściłem do końca!
DB Kick Back - kolejne ćwiczenie w którym ciężko o oszukiwanie, patrząc się w lustro
Wrist Curl - pierwszy ciężar dosyć śmieszny, przy ostatnim już piekło

Wcześniejsze treningi łap nie umywają się do tego co dzisiaj zrobiłem. Może i mniejsze ciężary (nie wszędzie), ale inne ćwiczenia, dzięki czemu to chyba był mój najlepszy jak do tej pory trening łap!

Dieta:
1.białko + morele
2.owsiane,jaja,słodzik +omega3
3.krewetki,ryż paraboiled,ogórek
4.kura,makaron durum,marchew (przed treningiem)
5.suple (zaraz po treningu)
6.indor,ryż biały (30 min po treningu)
7.w planach: indor,ryż paraboiled,ogórek
8.W planach: twaróg półtłusty,włoskie,oliwa,ogórek

Suplementacja
1. Na czczo: WP 80 PLUS - 15g

2. 30 min przed treningiem Recovery Drink - 25g

3. Zaraz przed treningiem Guarana caps - 2caps

4. Zaraz po treningu Whey Gainbody Dibencozide Positive 75g + 12g BCAA Xtra

5. W planach: przed snem ZMA

Fotki

posiłek 3




przed treningiem




po treningu




ZMA - fotki z wczoraj - Pojemnik szczelnie zamknięty



kapsy




FILMY

W dalszym ciągu aparat w serwisie :/

Gironda Perfect Curl 23kg




pompki w podporze tylem 30kg




pompki w podporze tylem 50kg




Gironda Wide Drag Curl 23kg




Wrist Curl 12,5kg




pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
no i prosze

czerpie profity z tego co lubi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
Adzik - dokładnie i w dodatku samo mnie to szczęście znalazło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1546 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13123
Ćwiczenia urozmajcone Impuls odczuwalny inny przy takim Gironda Wide Drag Curl niż standardowym uginaniu z prostą?

s.m.p.a.: "każdy organizm jest inny dietę powinniśmy dostosowywać bazując na własnych doświadczeniach"

http://www.sfd.pl/Juby_/_Dziennik__Się_okaże...-t654711.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
Zdecydowanie inny ruch i czuć różnicę w pracy bicepsa. Rozstaw rąk nieco szerzej jak przy rozstawie do uginania sztangi (nieco szerzej jaki barki).
Szczyty bicepsów są u mnie słabe, a to ćwiczenie właśnie najlepiej rozwija szczyty.
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1546 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13123
Ok
Możesz zarzucić link skąd wymodziłeś te cwiczonka?

s.m.p.a.: "każdy organizm jest inny dietę powinniśmy dostosowywać bazując na własnych doświadczeniach"

http://www.sfd.pl/Juby_/_Dziennik__Się_okaże...-t654711.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Test - ACTIVLAB revan2005 redukcja "Twardy jak bruk?" PODSUMOWANIE str. 35

Następny temat

TEST ACTIVLAB - "Po prostu walcz.."/ Saida - Podsumowanie str 71 !!

WHEY premium