SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - ActivLab (masa + siła) / by debee / podsumowanie s. 85

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 101318

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
A godzina już dawno minęła

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1748 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41375
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 440
Też czekam z nieukrywaną niecierpliwością ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7338
Gdzie te foty!

Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno kiedy umrzesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1748 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41375
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252




PODSUMOWANIE
Na początku chciałbym podziękować firmie ActivLab za umożliwienie mi testowania ich produktów. Kolejne podziękowania należą się użytkownikom forum SFD, którzy śledzili i udzielali się w teście.
Zapewne ktoś z was sobie pomyśli co ze mną dalej? A więc ubiegając pytanie odpowiem, że jeszcze miesiąc chcę pomasować, później ze 2 miechy lekka podcinka, coby dobrze wyglądać na wakacje i później masuję do lutego/marca 2011 i powoli będe planował spokojną wycinkę.
Dobra koniec pyerdolenia, czas na efekty i ocenę suplementów

Wymiary:

Waga: 76 kg > 85kg +9kg
Klatka: 95 > 106cm (po napięciu 114cm) +11cm
Barki: 118 > 129cm +11cm
Biceps P/L: 32/32 (35/35) > 34,5cm/34,5cm (38,5cm/38,5cm) +3,5cm
Brzuch(na wysokości pępka): 77 > 81 +4cm
Pas: 82 > 85cm +3cm
Udo: 56 > 64cm +8cm
Łydka: 39 > 40,5cm +1,5cm

Ocena suplementów:
Whey Protein 80 plus, smak: banan - świetne białko, rozpuszczalność, smak, zapach konsystencja. Jedno z najlepszych białek jakie piłem, a na pewno najsmaczniejsze jak chodzi o smak - banan! W dodatku cena nie jest zbyt wysoka. OCENA: 10/10

Whey Protein Concentrate Xtreme, smak: owoce leśne - dużo dobrego słyszałem o tym białku. Mi nie podeszło tak bardzo. Smak nie powalił, aczkolwiek to kwestia gustu. Rozpuszczalność, zapach, konsystencja trzyma wysoki poziom. Wkvrwiały mnie kawałki owoców siadające na sitku od shakera, więc mieszałem bez sitka. OCENA: 6/10

Gainbody 30 - Machine Man, smak orzech - smak, zapach, konsystencja, rozpuszczalność. Wszystko idealne. NAJLEPSZY GAINER JAKI JADŁEM, w dodatku smak się nie nudzi! OCENA 10/10

Whey Gainbody Dibencozide Positive - z początku mi smakował, jednak po kilku razach się zdecydowanie przejadł! W dodatku struna się oderwała zaraz na początku:/. Mój brzuch zaraz po spożyciu wyglądał jak balon. Jedyne co ratuje to ładny zapach, gęstość i dobra rozpuszczalność OCENA: 4/10

CREA SHOT - po tym suplemencie spodziewałem się najwięcej i ... rozczarowanie. Chyba najsłabiej na mnie zadziałał ze wszystkich kreatyn jakie jadłem. Jako booster spełniał swoją rolę, smak, rozpuszczalność na duży +. Hmm Dużo plusów, ale działanie nie takie jak bym się spodziewał OCENA 6/10

Recovery Drink - w ogóle nie poczułem tego suplementu. W dodatku trzeba przyzwyczaić się do specyficznego smaku, a przy mieszaniu uważać, aby shaker nie wybuchł ( za bardzo gazuje) OCENA 2/10

ZMA - Dobry skład, wielkość tabletek, które łykało się zupełnie bez problemowo, Bezproblemowe zasypianie i sen dobrej jakości – super OCENA: 10/10

BCAA Xtra, grapefruit - Smak super, rozpuszczalność średnia, Cena/jakość = najwyższa nota, jednak odejmę za rozpuszczalność OCENA 9/10

Z gratisów dostałem
ISOACTiV oraz GUARANĘ

ISO w smaku super, rozpuszczalność bardzo dobra, zapach przyjemny, dobrze się go piło na treningach Ocena 9/10

GUARANA na mnie działała niszcząco jak chodzi o pobudzenie. 2 kapsy i chodziłem nakręcony przez kilka godzin. Pewnie dla tego, że nie pijam kawy ani nic na pobudzenie – poleca, OCENA: 10/10

Fotki
































FILMY

Pozowanie




Plecy po którymś z treningów z zeszłego tyg




Osobiście jestem bardzo zadowolony z tego co udało mi się zrobić w te 3 miesiące. Czekam na wasze opinie i oceny.

pzdr


Zmieniony przez - debee w dniu 2010-06-14 22:58:11

Zmieniony przez - debee w dniu 2010-06-14 23:01:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Plecy najlepsze !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
dobry test

jeszcze lepsze wyniki

soga dam za przeyebana diete, ktorej nie sprostaloby 95 % userow sfd

pozowac to nie umiesz co widac na filmiku no ale tutaj sie ocenia rezultaty masowe

wbije soga za ciezka prace
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1013 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27082
pierwszy edit jednak nie...

nogi na ogromny plus
lapki barki tez proporcjonalnie
plecow i klaty jakos u Ciebie tych wymiarow nie widac, nie wiem taka budowa moze

napewno zestaw trafil na dobrego testera
tak diety chyba nikt w zadnym tescie jeszcze nie trzymal

tst trwal 3miechy a ile czasu brales kreatyne??

tst napewno udany
ogladalnosc spora
merytorycznie tez b ciekawie
pzdr!




Zmieniony przez - K3NJI w dniu 2010-06-14 23:07:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
łożesz jest dobrze ręce dobrze wyglądają i nogi
gratki za efekty i wzorowe prowadzenie

pozdr

Zmieniony przez - lukash_g w dniu 2010-06-14 23:08:22
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Test - ACTIVLAB revan2005 redukcja "Twardy jak bruk?" PODSUMOWANIE str. 35

Następny temat

TEST ACTIVLAB - "Po prostu walcz.."/ Saida - Podsumowanie str 71 !!

WHEY premium