SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[art] Split - partia 2x/tydzien. Dla początkujących i nie tylko...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 212466

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
avesi - daj po prostu skos w dol i tyle.

karol - mozesz. kwestia celu
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki SOG
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 114 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8350
dobry art ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 248 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7680
Czyli dobrze rozumiem że ten Twój trening z pierwszego posta:
2 zestawy o jednakowej objętości, wykonywane naprzemiennie.

A: klatka, barki, tricepsy.

Wyciskanie sztangi płasko 3s
wyciskanie sztangielek skos w górę 2s
rozpiętki 2s

wyciskanie sztangielek siedząc 3s
unoszenie sztangielek w opadzie 2s

wyciskanie francuskie sztangi siedząc 3s.

B: nogi, plecy, bicepsy.

przysiad ze sztangą 3s
przysiad wykroczny 2s
uginanie leząc 2s
wspięcia na palce 3s do maxa

Podciąganie na drążku szerokim nachwytem 3s do maxa
wiosło sztangą podchwytem 2s
MC 3s

uginanie ramion ze sztangą 3s


Mogę wykonywać 3 razy w tygodniu, systemem:
Wtorek A, czwartek B, sobota A, wtorek B itd ????
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 118 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3755
Dokladnie tak.

Miesnie to nie wszystko.
Liczy sie jeszcze fajna fryzura.
-Johny Bravo

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
Możesz
Bedzie to ciekaawa odmiana
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30
Witam , czyli np taki trening na mase bylby dobry ?

PON : KLATKA + TRIC
WT : BICEPS +BRZUCH
CZW : BARKI + KAPTURY
PIA : NOGI + BRZUCH

Klatka piersiowa:
.- Wyciskanie hantli na ławce skośnej głową do góry
-Rozpiętki

TRICEPS:
Wyciskanie francuskie z krzywką
Wyprosty z hantlom w opadzie

Biceps:

- uginanie ramion ze sztangielkami stojac (uchwyt młotkowy)
- uginanie ramion jednoracz na modlitewniku
-Przemienne uginanie z hantlami młotkowo

BARKI:

-Boczne unoszenie hantli siedząc / stojąc
-Boczne unoszenie hantli w opadzie
-Przemienne unoszenie hantli przed sobą

Kaptury:
- wzony ramion ze sztanga

Nogi
-przysiady
-wspinanie na palcach

Brzuch
-skłony na skośnej ławce
-pionowe nożyce i poziome
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7059 Napisanych postów 63262 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787447
a co ten trening ma wspólnego z treningiem każda partia dwa razy w tygodniu?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
roller03
Załóż sobie swój topic w dziale.
Jak już wspomniał RION to nie jest temat związany z takim typem treningu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 425
Mam pytanie .Gdzie lepiej dać kaptury i jak przykładowo mógłby wyglądać taki trening.Dodam,że zależy mi na tej partii,bo ją trochę zaniedbałem...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase a BJJ

Następny temat

Obiegowka

electro
Polecane artykuły