SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Wytapiamy smalec bez zbędnego pieprzenia%-) podsumowanie strona 46

temat działu:

FITMAX

Ilość wyświetleń tematu: 52967

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 18766 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78763
S.Q.N właśnie łapy(szczególnie biceps)+klata, taki chcę mieć priorytet przy robieniu masy Ale dzięki wielkie, takie komentarze motywują


Andrzej ogromne dzięki za miłe słowa, choć nie zgodziłbym się, dla mnie ten tric to taki jakby go nie było



Aha i dzisiejsze stwierdzenie mamy
-"na zdjęciach to ty jakiś taki bylejakszy się wydajesz niż w rzeczywistości"


pozdro i dobranoc
...
Napisał(a)
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 67661
Gratulacje także ode mnie:)


Lepiej zrób coś z tym palcem:)

I regeneracja należy się jak najbardziej:)

:):)

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 91876
o szo chodzi z 'tym palcem'?


ze na fotach bylejaklejszy to norma,

no chyba ze masz sprzęcior i umiesz swiatłocieniem manipulować,

przykładowo na starej salce znajomego takie lustra byly, ze o okreslonej porze odbicie + 2lata treningu dawało
...
Napisał(a)
DORAFIT I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1551 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3565
Brzuch-widać poprawę, zarys mięśni, zdecydowanie mniej tłuszczu
Łapka- tu zmian nie widać
Plecy- zszedł Ci tłuszczyk, dzięki temu jest lepsza definicja, ale nie widzę,by plecy same w sobie były większe

Paweł, choć aerobów nie robiłeś, dietka i konsekwencja zrobiły swoje-super!

Myślę,że teraz należy Ci się tydzień regeneracji, po czym możesz jechać z masą.
Nie skupiałabym sie na wybranych partiach,ale na całości. Sylwetke byduja przede wszystkim barki i plecy. Łapki i nogi tez nie moga odstawać, więc do roboty!
Wiem,że będzie super! Bo masz charakter do tego sportu!

IHS TEAM
Ekspert IHS

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55930
to teraz Dora czekamy na Twój dziennik
...
Napisał(a)
DORAFIT I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1551 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3565
Niedługo zacznę systematycznie zamieszczać inf. na temat swoich przygotowań ,ale na swojej stronie internetowej

IHS TEAM
Ekspert IHS

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 16876 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 70061
cze
progres znaczacy pas ladnie polecial jeszcze lapa 1cm do przodu wiec rekomp
zdr.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 18766 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78763
"ten palec" został pocięty o płytke ucietą. ciecie głebokie z 3mm i gładkie jak skalpelem POWOLI ZACZYNA SIE ZRASTAĆ!! mam nadzieje, że po "powrocie" uderzę ze zdwojoną mkocą

Dorcia, koles08, ELAINE oczywiscie tez dzięki ogromne, postaram się działac dalej w dobrym kierunku


Dora liczę na pomoc przy robieniu masy
...
Napisał(a)
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 67661
no to będzie się działo:D

ELAINE oczywiście też będzie kibicować.

:):)

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Po redukcji wróć na jakieś 2 tygodnie na zerowy bilans by ustabilizować nieco hormony. Potem rób +500 i masuj Tylko nie szalej z żarciem. Pamiętaj, że po redukcji głodne adipocyty czekają na insulinę, jak przesadzisz z węglami to brzuch będziesz miał przed klatą
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

II Zawody w Kulturystyce i Fitness Sylwetkowym Sopot 2009

Następny temat

mineral fit - aspartate czy hydroaspartate

electro
Polecane artykuły