S.Q.N właśnie łapy(szczególnie biceps)+klata, taki chcę mieć priorytet przy robieniu masy
Ale dzięki wielkie, takie komentarze motywują
Andrzej ogromne dzięki za miłe słowa, choć nie zgodziłbym się, dla mnie ten tric to taki jakby go nie było
Aha i dzisiejsze stwierdzenie mamy
-"na zdjęciach to ty jakiś taki bylejakszy się wydajesz niż w rzeczywistości"
pozdro i dobranoc
Ale dzięki wielkie, takie komentarze motywują
Andrzej ogromne dzięki za miłe słowa, choć nie zgodziłbym się, dla mnie ten tric to taki jakby go nie było
Aha i dzisiejsze stwierdzenie mamy
-"na zdjęciach to ty jakiś taki bylejakszy się wydajesz niż w rzeczywistości"
pozdro i dobranoc


dzięki ogromne, postaram się działac dalej w dobrym kierunku