SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Buty piłkarskie - porady vol. 2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 314588

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 934
No my gramy w lidze wojewódzkiej więc na poważnie i mojemu koledze te steamy trzyamają już pół roku i nic ich nie rusza . Więc nie wiem dlaczego masz o nich tak złe zdanie . Na dodatek buty wygodne i przyjemnie się w nich gra bo sam miałem je na nogach na jednym treningu .
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 505
Martin w jakim zespole grasz ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 108
Martin buty napewno wytrzymalsze wygodniejsze to talaria steamy nie są wygodne też mialem na nogach

szczygiel

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 291
Kilka miesiecy bo nie wiem jakie xD a ja mam te pumy esito III i sa wytrzymałe, ale nie na szeroka stope bo mam odciski ;P
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 108
vicia jak już pisałem pocecam nike mercurial talarie lub vapor (osobiście posiadaam) alebo coś z adidasa

szczygiel

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 163
Czytałem gdzieś że na mokre i grząskie boisko nie nadają się buty z podłużnymi wkrętami, czy to prawda ?

PONAWIAM PYTANIA
1. Czy wszystkie buty ze skóry mi się rozbiją ??
2.Do ile milimetrów mogą się rozbic buty ze skóry ?
3.Czym różni się skóra kangurza od skóry naturalnej czy się rozbijają tak samo ??

dzięki za odpowiedź
pozdr
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 934
Bany w Włókniarzu Moszczenica
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 934
może dla ciebie steamy nie są wygodne ale mi się w nich grało bardzo fajnie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 291
to co polecasz cr9? cos do 250zł max...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 661
siema a co proponujecie na twardą nawieszchnie myslalem nad adidas f10.9 leo messi lub mercurial veloci V lub IV z góry dzieki:)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sto lat Rusedski

Następny temat

Własna koszulka piłkarska - szukam czcionki

electro
Polecane artykuły