miałam dzisiaj poskakać na macie, ale upał mnie wykończył i nie byłam w stanie ruszyć ani nogą ani ręką,
więc dziś odpoczynek, a aeroby będą w weekend, ma być chłodniej
jutro siłownia
* DZIEŃ 11 * 23.07.2009 *
----------
dzień bez treningu - odpoczynek
DIETA :
I posiłek: płatki owsiane na mleku z migdałami +
kawa z mlekiem + garść czereśni
II posiłek: serek wiejski + oliwa z oliwek
III posiłek: makaron + jajecznica z dwóch jajek + oliwa z oliwek
IV posiłek: makaron + tuńczyk
V posiłek: kawałek wieprzowiny z surówką
VI posiłek (przed spaniem): białko
do każdego posiłku surowe warzywa
łącznie:
1743 kcal
B/T/W: 137/71/140
za dużo tłuszczy dzisiaj, ale miałam straszną ochotę na jajecznicę
chyba od przyszłego tygodnia będę planowała posiłki dzień wcześniej, bo ostatnio mi się proporcje rozjeżdżają