SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ember/Dziennik /koniec I. redukcji str.56/ II redukcja start str.87

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56903

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5889 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21012
hmmm... czy to oznacza ze odstawienie kawy sprawi ze fatu na brzuchu bedzie mniej czy tylko zwiekszy tego prawdopodobienstwo... ?

Pozbylam sie kota!!!!
---------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
ja ostatnio w ogóle nie piję,a bęben jak miałam tak mam
i na redukcji było tak samo

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
Mi bez kawki było ciezko mam niskie cisnienie 90/60 wiec nieraz czułam sie jak zombi ,ale po cwiczeniach odrazu sie ożywaiałamJa mierzyłam fałdy cyrklem i centymetrem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5889 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21012
a ja i tak uwaam ze klucz francuski lepszy nie rzojezdza sie jak cyrkiel i linijke latwiej przylozyc

Pozbylam sie kota!!!!
---------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
a ja teraz sobie jeszcze jedną rzecz przypomniałam,która by się nadawała na pewno w moim przypadku...imadło...wsadziłabym tam swój bęben

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5889 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21012

Pozbylam sie kota!!!!
---------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 924 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15047


kupiłam cyrkiel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
w pewnym momencie bez odstawienia kawy moze ni zejsc juz ten tluszcz z brzucha - oczywiscie mowie o rzezbie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
ale cały czas mnie zastanawia,co konkretnie wpływa jeśli chodzi o kawę? bo chyba nie chodzi o samą zawartość kofeiny? hmm...zagłebiłabym się bardziej w tym temacie,bo mnie zaciekawił

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
Klucz francuski ,czytałam jak yoyo nim mierzyłaśa imadło macie pomysły dziewczyny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

serie

Następny temat

Zerwany mięsień?

WHEY premium