SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ember/Dziennik /koniec I. redukcji str.56/ II redukcja start str.87

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56788

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 924 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15047
zapomniałam napisać we wczorajszej rozpisce, że oczywiście były aeroby
30 min. - bieżnia - szybki marsz pod górę
i dzień redukcji to oczywiście nr 8 a nie 6

vajolet, pewnie z tygodnia na tydzień będzie coraz lepiej z tym opuszczaniem , ale wczoraj był koszmar, choć i tak cieszę się, że aż 3 serie po 5 razy zrobiłam

za to dzisiaj od rana bolą mnie ręce w miejscu zgięcia
jak trzymam w pozycji zgiętej przez kilka minut, np. podczas pracy przy komputerze
to potem ciężko mi wyprostować
dobrze, że dzisiaj mam dół na siłowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
bo ty ciagnelas rekami a masz ciagnac plecami, wisisz w podciagnieciu na drazku nie spinajac rozpaczliwie rece ale sciagajac lopatki, staraj sie swiadomie napinac miesnie grzbietu w tym cwiczeniu.
Podstaw sobie cos pod ten drazke, jakis step, krzaslo czy lawke by moc na nia wejsc przed opuszczeniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 924 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15047
Iza, faktycznie jak sobie teraz przypomnę to mocno ciągnęłam rękami
chyba za bardzo skupiłam się na tym, że chcę, niż na prawidłowej technice
następnym razem będę pilnować

ławkę miałam postawioną pod tym drążkiem, ale żebym mogła sama się opuścić, to i tak musiałam podskoczyć najpierw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Przepraszam, że tu piszę - ale odnosnie opuszczania - Obliques - najpierw mamy podskoczyc z tego krzesełka tak, żeby mieć brode nad drązkiem i dopiero się opuszczać?? jak próbowałam w domu, to od razu spadam w dół, próbowąłam ściągać łopatki, ale nie było na to czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 924 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15047
Żyrafka, ja właśnie musiałam podskoczyć z tej ławeczki, aby mieć brodę nad drążkiem
dobrze, że instruktor pomagał mi się podciągnąć, bo inaczej szybko bym straciła siły
choć i tak jak się okazało, to co robiłam pozostawiało wiele do życzenia
Ty możesz wykorzystać Grrubcia, żeby Ci zrobił krzesełko i pomagał Ci się podciągnąć nad drążek


właśnie się zmotywowałam oglądając swoje zdjęcia po redukcji
gł00pia byłam w tym ostatnim miesiącu
idę zaraz na siłownię walczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Ember
Grrubaska ile się da tyle wykorzystuję do pomocy, ale też nie chcę mu przeszkadzać ciagle w treningu i staram się radzić sobie jak najwięcej sama Wezmę może jakąś ławeczkę. To będzie porażka, już widzę te moje zwisy

właśnie się zmotywowałam oglądając swoje zdjęcia po redukcji
ja tez swoje 'nieraz" oglądam.......

Udanego treningu

Zmieniony przez - Zyrafka198 w dniu 2009-11-24 14:44:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
amber przyjemnego treningu ,niedługo wrócisz do swojej formy,a odskocznia od diety tez nieraz dobrze na nas wplywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja mam juz nowy trening
dla poczatkujacych
Ember, Zyrafka wpadnijcie do mnie w wolnej chwili, mam kilka pyt i nie wiem co poradzic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 924 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15047
* DZIEŃ 9 * 24.11.2009 *

TRENING
siłownia - dzień nr 1 (2 tydzień)

1. przysiad 6x8/8/6/6/4/4 90sek
poprzednio; 8x20kg, 8x25kg, 6x30kg, 6x35kg, 4x40kg, 4x45kg
dzisiaj: 8x20kg, 8x30kg, 6x40kg, 5x45kg, 3x47,5kg, 2x50kg
myślałam, że mi dzisiaj przysiady pójdą lepiej, ale niestety skończyło się na 50 kg
choć i tak jest progres 5 kg w porównaniu do zeszłego tygodnia
do 3 serii szło mi bardzo sprawnie, w czwartej już dałam radę tylko 5 razy
w ostatniej serii zrobiłam jeden pełny przysiad, a ten drugi to już był raczej taki pół-przysiad

2. suwnica 4x10/8/6/6 90sek
poprzednio: 10x30kg, 8x35kg, 6x40kg, 6x45kg
dzisiaj: 10x35 kg, 8x45 kg, 6x55kg, 6x70 kg
wzięłam sobie słowa dziewczyn do serca i postanowiłam spróbować dziś więcej
chciałam robić progres co 10 kg, ale w ostatniej serii dołożyłam 15 kg i zrobiłam pełne 6 razy z 70 kg
czyli wyszedł progres 25 kg
chyba do tej pory nie doceniałam siebie na tej suwnicy

3. syzyfki 3x6-8 90sek
poprzednio: 8/8/8
dzisiaj: 8/8/8
dzisiaj znowu 3 pełne serie bez obciążenia, ciągle uczę się dobrej techniki i te syzyfki nie wychodzą mi tak bardzo płynnie, więc dopóki nie będę zadowolona będę robiła bez obciążenia

4. prostowanie nog 3x6-8 10ske+max 15sek +max 90sek
poprzednio: 8x4klocek, 8x5klocek, 8x6klocek
dzisiaj: 8x4klocek+7+7, 8x5klocek+6+5, 8x6klocek+5+4
nie zmieniałam obciążenia, bo tym razem chciałam zrobić poprawnie i tak właśnie było
wymęczyłam się, ale następnym razem już zrobię progres

ogólnie jestem zadowolona z treningu
liczyłam jednak na to, że pobiję swój rekord w przysiadzie i siądę z 55 kg, ale się nie udało
natomiast suwnica poszła super, na następnym treningu znowu spróbuję duży progres zrobić


DIETA :
I posiłek: 2 jajka na twardo + płatki owsiane na mleku + jabłko + kawa z mlekiem
II posiłek: baton Matrix
III posiłek: kasza gryczana + piersi z kurczaka + oliwa z oliwek
TRENING
IV posiłek: odżywka białkowa + gruszka + winogrona
V posiłek: ryż + piersi z kurczaka + oliwa z oliwek
VI posiłek: twaróg półtłusty + orzechy

RAZEM:
2162 kcal
B/T/W: 173/77/197


trzymałam dziś dietę i jest OK
trchę za dużo węglowodanów mi wyszło, ale w zasadzie to jeszcze mieszczę się w granicy
zjadłam dziś Matrixa, bo nie miałam czasu na II porządny posiłek i to chyba ostatni raz na długo
nie smakował mi, męczyłam go bardzo długo

musze zrobić tabelkę do treningów, będzie bardziej czytelnie



Zmieniony przez - Ember w dniu 2009-11-24 21:26:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ember, jakie ladne te Twoje wyniki Ja polece z nowym treningiem od czwartku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

serie

Następny temat

Zerwany mięsień?

WHEY premium