SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ember/Dziennik /koniec I. redukcji str.56/ II redukcja start str.87

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56951

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 924 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15047
Iza, dziękuję bardzo
jutro sobie ustalę jakie posiłki będę miała, teraz w tym cyklu redukcyjnym będę bardziej zwracała uwagę na rozkład BTW, planuję nawet zrobić sobie jedzenie rano na np. 4 posiłki i tylko podzielić
zobaczymy jak mi się to uda

Aguś, Tobie też dziękuję
dobrze wiedzieć jak zrobić przysiad z takim rozłożeniem, faktycznie wcześniej nie miałam takiego zapisu
natomiast w 4 dniu to już wiem, bo miałam tak w ostatnim miesiącu przy poprzedniej redukcji, rozłożyłam obciążenie i odłożyłam sztangę po RDL, potem do sumo musiałam od nowa nakładać i już zapamiętałam
co do dni to tak właśnie myślałam, że tam jest 6, miałam dopytać później przy okazji pytań dotyczących treningu
do Ciebie na pewno będę zaglądać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
O przypomnialam sobie wegle rozloz tak zeby miec najwiecej w potreningowym ze wszystkich posilkow, bialko pi razy drzwi po rowno, tluszcz gdzie trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 924 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15047
tak jest

jutro będę się meldować z rozpiską do oceny

nie mogę się już doczekać poniedziałku, naprawdę trochę przesadziłam ostatnio z jedzeniem
mam nadzieję, że wstręt do kurczaka i brokułów mi już przeszedł
i planuję dużo szpinaku w tym cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 924 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15047
zważyłam i zmierzyłam się dzisiaj
to jest to, co sobie wypracowałam sama przez ponad miesiąc - od 04.10

(w nawiasach różnica od końca poprzedniej redukcji)

13.11.2009

waga: 66,8 kg (+2 kg)
biceps: 26,5 cm (-)
biust: 93 cm (+1 cm)
p/biustem: 79 cm (-)
pas: 70 cm (+1 cm)
brzuch: 81 cm (+3 cm)
biodra: 94,5 m (+2 cm)
udo: 56,5 cm (+1 cm)
n/kolanem: 39,5 cm (+0,5 cm)
łydka: 39 cm (+0,5 cm)

wagą się nie przejmuję
reszta wymiarów - nie wiem na ile jest wynikiem okresu, a na ile szaleństw jedzeniowych

od poniedziałku kolejna walka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
o la la. Ja sobie tak przypominam ze zawsze na poczatku szalenstw silowniani- rekompozycyjnych wracalam z wakacji z +1,2 kg i znow "chudlam" przez miesiac.
Az nagle po 2 latach przestalam tyc na wakacjach. Wydaje mi sie ze teraz robi sie co innego - trace miesnie i wchodzi tluszcz i dlatego nie widac zmian w wadze i wymiarach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 924 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15047
ja przez ten miesiąc miałam różne wahania
był moment, że ważyłam 64,3 kg
nie wiem, czy mam wierzyć mojej wadze, ale to było po tym "zatruciu"

jeśli chodzi o biodra to 1,5 cm załapałam już chyba z tego co pamiętam po 1 tygodniu od zakończenia redukcji

prawie cała reszta weszła podczas wyjazdu (góra oscypków i mnóstwo słodkiego, pierogów, itp.)
no comments
tak sobie obiecałam, że nie będę szaleć, a jednak się złamałam
no nic, mam kolejną nauczkę

to, co mnie cieszy, że pas to tylko + 1 cm
i zobaczymy ile czasu mi zajmie powrót do tego, co miałam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
Ember nic się nie martw szybko to zgubisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
oscypki to tez sol, woda na pewno czesiowo tez sie zgromadzila.
IMO slodycze to najwiekszy kiler, kalorie i wegle proste wchodza bez zadnego wrazenia, szczytem sa pitne jogurty itd... Nie jej sie slodyczy odpada polowa problemu od razu.
Drugie miejsce wyroby z duza iloscia tluszczu (pikus jak je czlowiek zje jako pojedyncza zakaske i jak to jest np. wyrob miesny typu parowa) gorzej jak sie miesza z weglami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 924 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15047
zapomniałam dodać, że było też grzane piwo i wino
a ja raczej nie pijam alkoholu, więc to dla mnie też szok

Iza, ja tam na wyjeździe mieszałam tłuste z węglami (np. ziemniaki) plus deser słodki, więc mamy odpowiedź

kavva, ja się nie przejmuję
traktuję to jako lekcję, jak mój organizm reaguje na tego typu wyskoki
mam nadzieję, że już po tygodniu będzie lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
Ember szybko zgubisz nagromadzone centymetry ,ja juz tez staram sie wagą nie przejmowac.cyba najlepsza odpowiedż co sie dzije daja nasze ubraniajak sie czuje w spodniach luz ,a nawet waga idzie w góre to chyba sie nie tyjeJa podobnie jak obliques w tym roku wróciłam z wagą mniejsza niż przed wakacjami,ale może cos w tym być ,ze traci sie miesnie .W takim jednym programie była baka chyba instruktorką siłowni co przejeła dietę pani "grubej" opierajacej sie na slodyczach ,węglach prostych itp. i ta instruktorka schudała przez 2 tyg. 1,5 kg ,ale badali tam też pozim tłuszczu i miesni i wyszło na to ,że schudła ,bo straciła mieśnie gdyż nie dostrczała takiej co zawsze ilości białka , powiedzieli ,że odbudowa tych mięsni zjamie jej pare miesięcy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

serie

Następny temat

Zerwany mięsień?

WHEY premium