SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

HST- przeczytaj zanim dasz plan do sprawdzenia.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 431861

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1133 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16628
Witam moze ktoś sprawidzic

1) Nogi:
- Przysiady ze sztangą na barkac/lub przysiady ze sztangą z przodu 2s
- Wspiecia na palcae 2s od 10

2) Klatka
- Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej 2s
- Pompki na poręczach 1s/lub wyciskanie na płaskiej

3) Plecy
- Podciąganie na drążku szerokim uchwytem 1-2 s
- wioslowanie sztanga jednostronnie obciazona 1s
- Martwy ciąg 2s

4) Barki
- Wyciskanie sztangi sprzed głowy 2 s
- Unoszenie sztangielek bokiem w górę 1s

5) Biceps
Uginanie ramion ze sztangielkami stojąc (uchwyt młotkowy) 1 s od 10

6) Triceps
Prostowanie ramion na wyciągu stojąc/lub pompki w podporze tyłem 2s od 10

7)Brzuch:
Po kazdym treningu
3x30 Spięcia
3x15 wznosy/lub nozyce
2x45 sec Mostek na przedramionach

to moje 1 HST
Moge dać coś na przerdamiona czy to zbędne ?

Zmieniony przez - Laruzo w dniu 2009-02-15 20:23:05
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 712 Napisanych postów 4351 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57865
Jak 1 HST mozna dac drazek podchytwem i wtedy nie dawac cwiczenia na biceps. Tak samo masz dipsy to mozesz odpuscic cwiczenie na trica. Podciaganie i MC na plcey starcza

Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - Lance Armstrong
http://www.sfd.pl/kris4real_/,_VE_GOT_DA_POWER_-_NATURAL_POWER__ALTERNATYWNA_DROGA_ATAKUJE_-t434668.html
TRENING HST: http://www.sfd.pl/HST_-_Reaktywacja-t507030.html
DIETA: http://www.sfd.pl/DIETA__NIEZBĘDNY_ELEMENT_ZDOBYWANIA_SIŁY_ORAZ_MASY_MIESNIOWEJ-t507414.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22742
Mam duży problem... Jestem po mikrocyklu 5 i nie widze efektów na masie ani na sile...
Łapa spadła już prawie o 1cm. Nie robić już negatywów i zacząć spita czy co radzicie? SD będzie konieczne?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 712 Napisanych postów 4351 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57865
przestac i robic roztrenowanie. Wklej plan jakim jechales, opisz diete trzeba przeanalizowac dlaczego sie tak stalo. Ale negatywow nie rob napewno, jak miesnie spadaja i roztreniwanie podstawa

Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - Lance Armstrong
http://www.sfd.pl/kris4real_/,_VE_GOT_DA_POWER_-_NATURAL_POWER__ALTERNATYWNA_DROGA_ATAKUJE_-t434668.html
TRENING HST: http://www.sfd.pl/HST_-_Reaktywacja-t507030.html
DIETA: http://www.sfd.pl/DIETA__NIEZBĘDNY_ELEMENT_ZDOBYWANIA_SIŁY_ORAZ_MASY_MIESNIOWEJ-t507414.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22742
wyciskanie płaska
dipsy
przysiad/mc
wspięcia na palcach
ściąganie drążka (podciąganie nachwytem przy mikrocyklu 5)
wiosłowanie
wyciskanie na barki/podciąganie sztangi wzdłuż tułowia
biceps
triceps
Co do treningu nie czułem się przetrenowany.
Dieta mniej więcej coś takiego:
337 Tuńczyk w wodzie 130
1 558 Chleb Graham 100
742 Rodzynki suszone 80
772 Słonecznik, nasiona 25
521 Ryż brązowy 100
411 Oliwa z oliwek 10
156 Mięso z piersi kurczaka bez skóry 200
117 Wieprzowina, szynka surowa 150
650 Ziemniaki późne 300
558 Chleb Graham 150
36 Ser, Edamski tłusty 50
184 Polędwica sopocka 40
521 Ryż brązowy 100
411 Oliwa z oliwek 10
156 Mięso z piersi kurczaka bez skóry 200
50 Ser twarogowy chudy 200
5 Mleko spożywcze 0,5 % tłuszczu 200
772 Słonecznik, nasiona 25
Liczyłem to w kalkulatorze vitalmaxa.
Białko zwierzęce: 205
Węglowodany: 369
Tłuszcze: 103
Wart. energet. ok 3400
Wzrost: ok 177
Waga: ok 77
Staż: ok 9 miesięcy.
Ektomorfik

Zmieniony przez - Eldon w dniu 2009-02-22 16:59:32
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 712 Napisanych postów 4351 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57865
dziwne, roztreniwanie bylo? przed HST? ktore to hst z rzedu? masz maly staz tazke do zastoju jescze dlaweko powinno byc

Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - Lance Armstrong
http://www.sfd.pl/kris4real_/,_VE_GOT_DA_POWER_-_NATURAL_POWER__ALTERNATYWNA_DROGA_ATAKUJE_-t434668.html
TRENING HST: http://www.sfd.pl/HST_-_Reaktywacja-t507030.html
DIETA: http://www.sfd.pl/DIETA__NIEZBĘDNY_ELEMENT_ZDOBYWANIA_SIŁY_ORAZ_MASY_MIESNIOWEJ-t507414.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1323 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21774
Witam.

Ja z takim pytaniem... próbował ktoś robić HST bez martwego albo przysiadów? Zdaję sobie oczywiście sprawę, że to są podstawowe ćwiczenia, doskonale wiem, jakie korzyści wypływają z ich stosowania. Nie zmienia to jednak faktu, że nie lubią mieć dwóch planów, które robię na zmianę - chciałem mieć jeden stały trening.

Co myślicie o tym, aby co HST zmieniać główne ćwiczenie - raz martwy, raz przysiady?

A dlaczego nie chcę robić przysiadów i martwego na jednej sesji treningowej? Cóż, nie wiem jak na to zareaguje mój kręgosłup.
Innych ćwiczeń na nogi nie przewiduję.
Choć mówiąc szczerze, zastanawiałem się nad przysiadami ze sztangą z przodu, ale po zrobieniu kilku serii tego ćwiczenia na rożnych sesjach treningowych stwierdzam, że to nie to. O wiele mniej frajdy z ćwiczenia.

Pomożecie? :>

"Bóg jest martwy."
Fryderyk Nietzsche

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 44524
Oczywiscie moze byc tak ze raz martwy a raz przysiady



Ja osobiscie dwałaem np. w 5-tkach 3 serie przysiadów i 1s MC i nastepny trening zmiana

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22742
Roztrenowanie było 9dni. Pierwsze HST. Przez ok 3 miesiące mam problem z prawym barkiem tzn boli mnie przy wyciskaniu na klate nie mówiąc już o zza głowy... Teraz zmieniłem na sprzed głowy i jest trochę lepiej.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 712 Napisanych postów 4351 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57865
zrob roztrenowanie i daj nowy trening. Mnie tez cos pzredni barek boli jak odginam reke do tyl, stalo sie przy wyciskanie. Dzis mam 1 trening po roztrenowaniu mam nadzieje ze nie bedzie to pzreszkadzac w treningach

Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - Lance Armstrong
http://www.sfd.pl/kris4real_/,_VE_GOT_DA_POWER_-_NATURAL_POWER__ALTERNATYWNA_DROGA_ATAKUJE_-t434668.html
TRENING HST: http://www.sfd.pl/HST_-_Reaktywacja-t507030.html
DIETA: http://www.sfd.pl/DIETA__NIEZBĘDNY_ELEMENT_ZDOBYWANIA_SIŁY_ORAZ_MASY_MIESNIOWEJ-t507414.html 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST dobry planik ?

Następny temat

HST..?

electro
Polecane artykuły