lukaaasz
Pon. barki nogi
sr.klatka tric
pt.plecy bic
Nie wiem czy nie zbyt zrozumiale napisałem czy co
Rion
Niestety ale nie mam ani linku, ani żadnej fotki tego

znaczy się gdzieś miałem, ale nie wiem gdzie, moge co najwyżej opisać w prosty sposób "jak to się robi"
Wiesz dobrze jak wyglada
wiosłowanie półsztangą jednorącz? wiesz.
To postaw taką sztangę z obciążeniem na jednej stronie pionowo, oprzyj jeden koniec (ten na którym nie ma obciążenia) o jakiś róg, "przechyl tą sztange na siebie" i wyciskaj przed siebie, proste
tylko że tutaj nie łapiesz jej poniżej talerzy jak to w wiosłowaniu, tylko za koniec tam gdzie zakładasz obciązenie - są rózne warianty tego ćw, można oburącz, można naprzemiennie etc, wystarczy zmienić kąt pochylenia żeby dopasować pod siebie to ćw
Ps podciąganie wzdłuż tułowia masakrator barków i nadgarstków
Tak zgadza się, ale to już w zależności od możliwości danej osoby, ja akurat unikam tego ćw jak tylko mogę, i też rzadko kiedy dodaje do jakiegoś planu jak poprawiam.(raczej nigdy)
1)...
2)...
identycznie mam

dlatego eliminuje takie ćw
ps. nie wiem co się z tym forum dzieje, ale tragedia ostatnio.
Ive, ja chętny (jeśli to coś nowego i da się kombinowac)
ale wątpie zeby ostał się trening w pierwotnej postaci, bo bym go po prostu nie wykonał (wystarczy ze w kilku ćw są pełne ruchy i już odpadam

)
Pozdro.
Zmieniony przez - Bery89 w dniu 2009-02-04 19:29:05