SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*****Spam na poziomie znow prawie w grobie. Reanimacja lub grupowa ban akcja ! ******

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 155867

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4505 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35524
nom ale to nie jest mens..... tylko jest napisane ze menshealth poleca to a kupilem zeby sobie poczytac itd ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777736
panowie spamerzy złożyć ładnie życzenia swojemu modowi z okazji urodzin

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4505 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35524
wszystkiego naj wiele : sexu masy wytrzymalosci bez stresowego zycia a i zlotowek na suple
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
georgu masy, pieniędzy, zdrowia, i oczywiście 0 spadków
100 lat, 100 lat niech żyje, żyje nam nasz mod georgu

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4505 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35524
VooDa a co ta ksiazka twoim zdaniem shit ??
mi sie przyda zawsze troszke info

Zmieniony przez - Marcinx66 w dniu 2009-02-03 21:30:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
widzę menshealth - myślę shit proste... kiedyś kumpel z klasy przyniósł to czasopismo, bo nie wierzyłem mu, że tam jest napisane że przysiady to ćwiczenie na brzuch... i niestety było napisane coś w stylu "przysiady ze sztangą wbrew panującej opinii są ćwiczeniem głównie angażującym mięśnie brzucha" i potem coś że należy przysiady dawać do planów jako ćwiczenie na brzuch xD to prawie tak jakby napisać, że wyciskanie na płaskiej działa głównie na triceps i barki.

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4505 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35524
ale przypominam ci ze men'shealth jest tylko patronatem a ksiazka jest napisana przez : Kurt Brungardt
sa podane rorzne od rosciagania po rozpiski treningi areobowe itd jak bede miał czas zaczynam czytać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rion najlepszego.

Bery dobra napisze tutaj.
Bys mi tu doradził i może nie tylko Ty ale i któryś z naszych moderatorów. Ostatnio strasznie zaniedbałem barki co odbija sie na innych partiach podczas ćwiczeń ( np podczas treningu na klatkę czuje ze moge jeszcze przykatowac tą partie ale barki już nie dają rady ) i ogolneje stetyce ciała. Przy treningu " split" ćwicząc:
Pon. Plecy biceps
Sr. Klatka triceps
pt. Nogi barki

Chiał bym ćwiczyć np dwa razy tygodniowo barki np w poniedziałek dac tylni akton a w piątek środkowy i przedni. Tylko zastanawiam sie czy to będzie dobry pomysł żeby jakoś je ruszyć.. ( jeżeli nie to bardzo chętnie wysłucham innej propozycji.) Ostatnio miałem 4 dniowego splita gdzie barki z tricepsem ćwiczyłem w piątek po plecach.. I wtedy czułem i widziałem efekty.. niestety obecnie nie jestem w najlepszej formie i musiałem ograniczyć się do 3 dniowego splita .
Czekam na rady pozdro.

Zmieniony przez - lukaaasz w dniu 2009-02-03 22:01:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
Marcin nie wiem co jest w tej książce, widziałem tylko logo mens health

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W mens health czasem sa jakies fajne rzeczy do poczytania... ale co do treningu z tego czasopisma to straszne cuda tam widuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW vs Split a regeneracja

Następny temat

Trening FBW do oceny

WHEY premium