SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*****Spam na poziomie znow prawie w grobie. Reanimacja lub grupowa ban akcja ! ******

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 155535

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
VooDa 8 stron o kobietach

to ja zostaje

niech ktos zamnknie temat jak wszyscy pojda spac a jak wszyscy wroca to otwozy

Zmieniony przez - ziomlogos w dniu 2009-04-06 22:01:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
narazie Dawid

właśnie, olać spam, zmęczony jestem, DO MICHY LESZCZE !

a bo o czym mogą faceci gadać ?
jak nie o siłce/sporcie ogólnie, to albo o motoryzacji, albo o kobietach

Zmieniony przez - VooDa w dniu 2009-04-06 22:02:37

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wóda no widzisz cały urok męskiej klasy mi sie tam to podoba... a ze na dodatek w szkole samych smoków mamy to tym bardziej niechciał bym mieć dziewczyny ziejącej ogniem w klasie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
ale trzeba jakos zrobic zeby nikt nie konczyl spamu

nie no joke ale warte jeszce troche biore

Zmieniony przez - ziomlogos w dniu 2009-04-06 22:04:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to kiedy myślicie otworzyć nowy bo jak nie bede na pierwszej to skocze z okna (h.uj że mieszkam na pierwszym)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
Łukasz, ja też uważam, że lepiej trafić nie mogłem, super jest, tylko czasem jak sobie pomyślę, że nie ma na co patrzeć na lekcjach to mi smutno

ale jak zobaczę równoległą klasę to może ze 2 nie złe, i z 15 brzydkich

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no ic Cie tak jara koniec spamu ? spam jest po to zeby pogadac o głupotach jak już sie nie ma co do roboty innego bardziej inteligentnego tak jak ja no i kuźwa miałem coś jeszcze napisac ale mi z głowy wyleciało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
EEE to widac srednie szkoly U mnie wszyscy podnieceni jak jaksa przyjdzie cos poprawiac jakis sprawdzian albo cus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jakby były wszystkie ładne to by było za łatwo najlepsza jest monterka według mnie później to już jest nuda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
nowy spam będzie jak będzie, Ive założyć ma podobno więc niech tak będzie, a On zawsze czuwa więc pewnie będzie 2s po zakończeniu tego

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW vs Split a regeneracja

Następny temat

Trening FBW do oceny

WHEY premium