SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*****Spam na poziomie znow prawie w grobie. Reanimacja lub grupowa ban akcja ! ******

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 156216

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
Już Ci pisałem żebyś se kupił KARTOFLE ! a najlepiej ryż, cyc, jajca, twaróg i może jakąś rybkę.

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4505 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35524
a ja ci juz tlumaczylem ze musze cos dodac do diety bo sie nie wyrabiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
KARTOFLE !!!!!!

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Rion, wiem bo podglądam twój dziennik od dłuższego czasu, tylko że nie pisalem by nie smiecić

Sam miałem zacząć podobny trening, ale wybrałem coś innego, ale autorstwa WODYN oczywiście

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777746
No to luz

ja wczoraj musialem troszkę zmienić trening bo ludzi było masakra na siłowni

ale jakoś poszło

miłego dnia

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4505 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35524
ok bede wcinał kartofle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777746
jakie kartofle ??

ryż biały, brązowy, kasza , makaron pełne ziarno

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marcin Mass XXL wydaje mi sie najkonkretniejsze z tego co napisałes stosunek jakosc\cena zdecydowanie na +

Adzik za shocka i storma raczej normalnie dałeś... Ja sam bym za 140 nie kupił nigdy bo dziwi mnie dużo niższa cena od hurtowej Moezsz napisać jak tam shock na Ciebie działa dla mnie był bomba tydzien po odstawieniu poczułem braki znacznej ilości energi i chęci na treningu dlatego wacham sie nad następnym zakupem tego produktu.

Bery później będę miał małą sprawę do Ciebie na GG może wieczorem jak będziesz to podbije.

Rion kumpel brał ten suplement co chcesz w niego uderzyć, i nie był zbyt zadowolony z niego.. ale są różne organizmy na niektórych wpływa lepiej na niektórych gorzej... to tak na marginesie o tym napisałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777746
spoko dobrze wiedzieć

Ja bym brał mutanta teraz mam i jest spoko chociaż rozpuszczalność mogłaby być lepsza

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4505 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35524
mam tylko 80 zł wiec nie zaszaleje
dzieki lukaaasz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW vs Split a regeneracja

Następny temat

Trening FBW do oceny

WHEY premium