SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*****Spam na poziomie znow prawie w grobie. Reanimacja lub grupowa ban akcja ! ******

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 155503

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Ooo i Student tutaj


Dzięki

To był zły czas na układanie czegokolwiek, parę dni później dostałem bana o ile się nie mylę

Zmieniony przez - Alucard666 w dniu 2009-03-05 16:06:26

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra

a teraz klikać w prawy dolny róg


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Chyba Cię synuś poyebao. No, chyba że klikać na mój prawy dolny róg, to się zgodzę

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U Ciebie to mogę

Ale w prawy górny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Działa to w ogóle? Może wypróbujmy

Studi kiedy wracasz do pizgania żelastwem?

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tego to nawet najstarsi górale po kilku głębszych nie wiedzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Nie rób sobie jaj. Szło Ci tak, że za rok, dwa byłbyś na mistrzostwach Polski w TS.
W zasadzie to ja też chciałem sobie odpuścić kiedyś, ale teraz wiem że nie ma ****a, zginę na siłowni

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SzłoCi tak, że za rok, dwa byłbyś na mistrzostwach Polski w TS.






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Dobra, masz SOGa, chociaż narażamy się tym na bany. W tym dziale mają być SOGi za uczciwą pracę tylko

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
bo je chłop kartofle ze sosem

Łukasz, za friko szot w lewy triceps, wczoraj nie bolało, dzisiaj nie mogę napiąć

trzeba iść jak się skończy 18, ale nie wiem jak to jest do końca bo znam ludzi którzy mają po 19 a nawet nie wiedzieli że coś takiego jest pisma chyba do domu Ci nie wyślą, więc nie ma obaw, możesz się migać jeśli boisz się igieł

ja osobiście poszedłem bo mnie mamusia wysłała, skoro już mi się nie chciało wstać do budy to żebym chociaż na strzała poszedł.

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW vs Split a regeneracja

Następny temat

Trening FBW do oceny

WHEY premium