SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*****Spam na poziomie znow prawie w grobie. Reanimacja lub grupowa ban akcja ! ******

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 156264

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Od rodzinnego to tylko skierowanie ( mam na leczenie stałe dlatego nie musiałem latać ),
potem prześwietlenie, i z prześwietleniem do speca w tej dziedzinie

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
a koszty pokrywa NFZ czy placisz sam ??

A i byles juz u jakiegos speca w tej dziedzinie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Nic nie płaciłem, jedynie czekałem miesiąc na wizytę, a teraz jeszcze za miesiąc może dwa dowiem sie kiedy będą jakieś zabiegi.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Mnie od paru dni na******la miedzy łopatkami...
I teraz **** wie czy to skutki Break'a czy Siłki...

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Hello Bery.

Ziomlogos ile za ten karabin , skad go masz, replika , z woja na lewo zalatwiony czy jak?

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Witam Ive
czułem że gdzieś się kręcisz i zaraz wpadniesz

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
no to ja bede musial zaczekac do konca wakacji (wyjazdy itp) i terminy moga nie pasowac. A do tego czasu bede uwazal na plecy i cos tam sie staral kombinowac. Moze do WODYN'a napisze i cos pomoze bo jak widze cieszy sie bdb opiniami na forum i potrefi pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Bery wlasnie jak tam barki? Wodyn w tamtym temacie wrocil odpisac czy mam mu przypomniec?

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
jest to replika do czysto sportowych zabaw (ASG) jest w pelni legalna kupiona w autoryzowanym sklepie (zaznaczam ze wymaga naprawy Tłok + głowica do wymiany w sumie ok 150 zł) Cena 450 zl

zaznaczam ze nowa kosztuje 700-800 w zaleznosci od sklepu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Wodyn ma jeszcze się odezwać, odpisał... dzisiaj o 2 w nocy
Pisał żeby mu przypomnieć jak coś, tylko że chyba poczty nie odbiera, lub w skrzynce się już nie mieści u niego


Jeśli nie będzie odzewu, i jeśli możesz to wielkie dzięki, bo ja nie wiem jak do niego dotrzeć

dzięki za zainteresowanie.

barki jak barki, gorzej nie jest, ale lepiej tez nie, dopiero pierwszy trening wg. schematu WODYNa (2-3ćw na treningu, a dają popalić i to ładnie), rotacje tylko 1x dopiero były - i nie wiem czy sie sprawdza w ogóle.

tak kombinowałem z wyciskiem na barki, nie wiem jak to opisać, ale jeśli bark "nie odchodzi" od tułowia,(rusza sie tylko minimalnie) to moge robić co tylko chce, a bark nawet nie zapiszczy , dosłownie nic, zero bólu, ale jeśli odejdzie na kilka cm i wykonam jaki kolwiek ruch nawet bez obciążenia to już się odzywa.

Ale i tak bardziej mnie męczy ten kręgosłup, bo tutaj już ręce opadają

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW vs Split a regeneracja

Następny temat

Trening FBW do oceny

WHEY premium