SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*****Spam na poziomie znow prawie w grobie. Reanimacja lub grupowa ban akcja ! ******

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 155459

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
niestety czeba, a najlepsza kreatyna to dietanabolan kreatyny firmy monocreatine
ale ciężko dostępna jest :/

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Trening to tylko dodatek do kreatyny, nie jest konieczny podczas cyklu. Najważniejsze jest odpowiednie dawkowanie i regeneracja. Ja np. wbijam trzy strzały dziennie: rano, wieczorem i podczas snu. Pamiętaj że jak się bierze kreatynę to trzeba dużo jeść, pić i spać.

Jak czegoś nie wiesz to pytaj śmiało. Chcesz może jeszcze SOGa, albo rozpisać Ci plan na przyszłość? Powiedz co Alucard może dla Ciebie zrobić


Wóda idź spać

Zmieniony przez - Alucard666 w dniu 2009-03-01 22:52:54

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Alu nie pisz tak, bo sie łepek złapie i bedzie pizgać coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
lepiej ćwiczyć bo jak nie ćwiczysz to nie spalisz tej całek kreatyny i może cie za bardzo rozyebać i flaki nie dadzą rady przy takiej masie

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Nikt mu do spamu nie kazał włazić

Idę, przed chwilą się myłem a teraz idę śpać

Dobranoc kufa

Zmieniony przez - Alucard666 w dniu 2009-03-01 22:55:52

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
Alu, sam idź spać, jak nie masz argumentów to nie uciekaj się do takich docinek, chłopak chce pomocy a tu mu wmawiasz, że najważniejsze jest dużo jeść a ja znam kolesia co zna kolesia co ma brata co je tylko korzonki i na kreatynie go tak rozwaliło na boki że sie w drzwiach nie mieści

i co teraz, zatkało co ?






aaa też spadam spać słodkich snów, chudzielce

Zmieniony przez - VooDa w dniu 2009-03-01 22:57:48

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
A moja babcia piecze super ciasta, a Ty się nie znasz, a mój tata jest tak silny że jak raz kopnął piłkę to za dwa dni z drugiej strony wróciła (sam widziałem!). Haa! W ogóle to zamknij ryj bo się nie znasz

Dobranoc nr.2

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 902
Wez ni o ciastach nie mow.
2 dni temu robilem to ciasto co jest przepis w kuchni sfd-to bialkowe...
Nie wyszlo dobre...do dzis dnia w kiblu siedze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
Alu
f4ty -

Zmieniony przez - VooDa w dniu 2009-03-02 00:12:00

Zmieniony przez - VooDa w dniu 2009-03-02 00:12:20

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale wam sie dzieje w tych głowach dzisiaj jak zajzycie do spamu to lepiej od razu idźcie spać

f4th czy jaki tam masz ten nick... kup beczke 20 kg kreatyny i dawkuj hmmm w ogole tego nie dawkuj na sam widok tej beczki przytyjesz 42,3 kg przez rok... dokładnie 31 lutego wejdź na wagę i sie zważ efekt bedzie niesamowity

ogolnie jak czytam wiekszość wypowiedzi to ucieche mam taką jak bym dostał 3 kg gainera za darmo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW vs Split a regeneracja

Następny temat

Trening FBW do oceny

WHEY premium