SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*****Spam na poziomie znow prawie w grobie. Reanimacja lub grupowa ban akcja ! ******

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153996

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
jak takie fajne kształty to daj zdjęcie, byłej też możesz

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13688
ziomlogos
wlasnie yprostowales mi moje faldki na mozgu hihi bedzie mi dalej zachodzil za skore powiem wynos sie z forum bo ja nie bede tego tolerowal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
ja juz sie nauczylem ze jak z kims nie rozmawiam w 4 oczy to sie nie dogadam i olewam takiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Vooda.
Byłej foty już dawno usunąłem, a co do przyszłej to jeszcze wam nie wyślę, masturbanci

PS. Dzisiaj się z nią nie spotkałem , jutro


Mam pytanko co do rozgrzewki
Czy obowiązkowe są serie rozgrzewkowe przed każdym ćwiczeniem?
Zaznaczam, że nie dźwigam ciężarów z serii xxx.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35589
Wóda!!

Kumaj - pamiętasz co mówiłem że piszę wypracowanie i chyba znowu zawalę? No to był kurva cud!! DOSTAŁEM 5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Graty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35589
Hades - jedziesz splitem czy FBW? Jak split to proponuję przed każdą serią właściwą 1-2 rozgrzewkowe, a w FBW aero + każde ćwiczenie w obwodach przed rozpoczęciem treningu.

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Split, o dzięki
Pewnego dnia - miesiąc temu - nie zrobiłem rozgrzewki, robiłem ostatnie powtórzenie przy motylku i sru jak mi coś strzeliło w plecach to ta poręcz za co się trzyma poleciała i walnęła w plecy jakiegoś kolesia normlanie pod ziemie można się zapaść.


Alu, masz tu czarną nutę




link do strony z tym filmikiem
http://www.joemonster.org/filmy/15034/Ukrainska_wersja_Hot`n`Cold_Katy_Perry

Zmieniony przez - hadesZiom2 w dniu 2009-03-30 20:22:23

Zmieniony przez - hadesZiom2 w dniu 2009-03-30 20:24:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35589
Dobra, lecę kuć na sprawdzian.

Cya

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Byyyyeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW vs Split a regeneracja

Następny temat

Trening FBW do oceny

Wiecej