SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*****Spam na poziomie znow prawie w grobie. Reanimacja lub grupowa ban akcja ! ******

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 155185

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
wojaka nie piłem szczerze mówiąc, Leszek dobry jest, ale lepsze Tyskie, Żywiec, a Brackie poezja (koniecznie prosto z beczki)

ale co to ma za znaczenie, skoro cały czas nauka z przerwami na siłkę i leżenie do góry brzuchem, nawet nie ma się kiedy napić.

dobrze że jak przyjdzie lato to tradycyjnie już zostawię siłkę sezonowcom, a samemu udam się na przyjemny cykl o celu dobra zabawa i spadki

Zmieniony przez - VooDa w dniu 2009-03-27 19:45:33

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 243 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2138
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
świeżak wrzucaj panienki !

coś chyba robią bo forum erroruje

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam... trochę mnie nie było i widze nowa nazwa spamu... widzę alucarda spam nie zabłysnął równiez jak adzika....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
cześć szara ręko
spam adzika już był lepszy niż ten choć ankieta była o sezonowcach jakichś i mnie tam nie było

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
żebyś mi czasem tą sikiera nie uciął mojej kochanej szarej reki bo widze iż podoba Ci się moją łapa....

co tam słychac ? treningi idą ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
idą treningi bardzo dobrze, gdyby nie Tajger enerdżi drink to bym zasypiał, ale i tak jest bardzo dobrze, po ciężkich chwilach 2 tygodnie temu, teraz jest postęp widoczny z treningu na trening 90kg na płaskiej idzie bez problemów 5x a z klatką właśnie miałem największe problemy i najgorzej szło. Po wakacjach to wręcz 60kg musiałem serie robić

więc ogólnie jest za***iście, ale sezoniactwo już przyłazi i dzisiaj praktycznie w locie złapać musiałem takim dwóm d****om gryf bo ściągali ciężar "równocześnie" tak że jeden odkładał krążek i miał jeszcze 20kg ze swojej strony, a drugi inteligent w tym momencie swoje 20kg ściągnął ogólnie to robią co trening klatę i bica z tego co widzę, i jeszcze mnie pytał ten co prawie kolegę gryfem zabił: "ej klatkę to się robi z bicem co nie ?"

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
eee to widze siłowo na klatke idziemy praktycznie równo choć ja ostatnio się nie sprawdzałem. Gdy czytam o takich sezonowcach jak tu wyżej napisałes to tylko siedze i zacieszmam sam do siebie ze mam siłownie w domu poprostu kocham się za to
Ja bym chyba nie miał cierpliwości patrzec co tacy ludzie wyprawiają na publicznej siłowni... z żalu bym chyba wyszedł po 5 minutach %-P

Vódzia oglądasz czasem jakies filmy ? bo przez ten tydzień obejrzałem ze 20 i mam niedosyt a zadnych nowości nie moge znaleźć więc może polecasz coś godnego uwagi ?

Zmieniony przez - lukaaasz w dniu 2009-03-27 22:02:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
nie jest źle ogólnie u mnie na siłowni sezoniaki siedzą cicho i patrzą w podłogę ale i takie akcje jak dziś się zdarzają.

co do wyników siłowych to konkretnie jak jest w MC SQ WL WS itd ? z ciekawości pytam

filmy to na polsacie za 40 minut będzie Blair Witch Project
pewnie znasz, ja dawno oglądałem i mi się podobał.

więcej nie polecam bo nie wiem jakie filmy lubisz, mam najnowszego punishera ale będę dopiero oglądał w ten weekend

jak lubisz akcję to shoot 'em up http://www.stopklatka.pl/film/film.asp?fi=24253
wojenne to pewnie znasz 9 kompanię

Zmieniony przez - VooDa w dniu 2009-03-27 22:11:07

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co do wyników siłowych to sprawdzałem sie na MC w styczniu to było na miekko 160 kg więcej obciązenia nie miałem W siadach to 100kg poszło już dawno na wiosło sie nie sprawdzałem nigdy na max ostatnio chantlą tak bez pojęcia na wiosło machałem 45 kg x 5 powt. z klatą u mnie najgorzej

co do filmów to nie ma takiego filmu który by mnie nie zainteresował ja oglądam wszystko Blair Witch Project coś mi si ekojazy 9 kompanie ? a nie 13 kompanie przypadkiem ? bo też raczej oglądałem

teraz ściągam Lektora... bo nareszcie znalazłem zobaczymy co to jest teraz mam 5 dni wolnego i nie mam co oglądać a że jestem uzależniony od filmów to czekają mnie nudne wieczory chyba... Ogolnie to po dzisiejszym oglądaniu polecam slumsdoga oszukaną i Walkirie czy jak to sie tam pisze..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW vs Split a regeneracja

Następny temat

Trening FBW do oceny

WHEY premium