SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*****Spam na poziomie znow prawie w grobie. Reanimacja lub grupowa ban akcja ! ******

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 156718

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
- "Panie Łukaszu, nikt mnie nie kocha, mam złe oceny, dziewczyna mnie rzuciła! Co robić? Straciłem sens życia..."
- "myślisz, że jest źle, to poczekaj aż dostaniesz rachunek za moje usługi, a teraz zabij się ****a bo mi się nie chce myśleć. Następny"

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Nie mówiłem że chcę być psychiatrą tylko psychologiem

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
a jaka jest różnica właściwie ?

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Psycholog to taki koleś któremu płacisz i on Cię wysłu****e, skrobie coś na kartce a później daje rachunek i się zastanawiasz czy to nie jest numer telefonu. W ten sposób mijają Twoje dotychczasowe problemy, martwisz się tylko o kasę
Psychiatra to koleś od chorych umysłowo, pracuje w szpitalach (chyba, nie jestem pewien). Oznacza to, że zamiast w szkole mieć psychologa powinniśmy mieć właśnie psychiatrę

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
oł fak my też
spadam na jakąś godzinkę pograć trzeba

Zmieniony przez - VooDa w dniu 2009-03-01 19:23:50

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Spadaj. Ja też coś z sobą zrobię

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
nara ide se.

cze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no i mnie omineła dosyć intrygująca rozmowa skłaniająca moją podświadomość do refleksji które mogły by wywołac niewyjasnione zjawiska powodujace zaburzenia emocjonalne w mym młodzieńczym wieku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
lukasz - idz spac, przespij sie, moze zmadrzejesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 902
Witajcie spampostowicie.
Jestem nowy w temacie spamu wiec moze mi ktos napisac jakom kreatyne wzionsc i czy czeba trenowac bo cos tam czytalem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW vs Split a regeneracja

Następny temat

Trening FBW do oceny

WHEY premium